Hráči U13 zahájili sezonu proti Šumperku

Po roční pauze si zahráli soutěžní utkání i naši hráči U13 a rovnou na domácí palubovce proti kolegům ze Šumperka. Po prvních pár minutách utkání bylo jasné jakým směrem se bude celé klání ubírat i přesto, že nám chyběla místy dravost a chuť vyvolat kontakt se soupeřem, ať už na obranné nebo útočné polovině.

Tempo utkání nebylo bohužel nijak vysoké, na vše bylo spoustu času a bylo vidět, že naši hráči nejsou ve své kůži z prostoru a času, který jim soupeř dopřával na hřišti. Pohledné basketbalové akce tak střídalo např.: zběsilé driblování mezi 3 hráči soupeře, které vždy končilo dle očekávání všech přihlížejících.

Opět a znovu děkujeme fanouškům (rodičům) kategorie U13 za vytvoření parádní atmosféry na utkání.

BCM – Šumperk 77:28

BCM – Šumperk 68:16