Staň se rozhodčím i ty!

Připoj se k rozhodčím a buď součástí týmu, který formuje budoucnost basketbalu. Nezáleží na tvém věku nebo dosavadní zkušenosti, pokud máš chuť se učit a růst, jsme tu pro tebe. Dej nám vědět, že jsi připraven vstoupit do světa rozhodčích basketbalu. Těšíme se na tebe!

PROČ SE STÁT ROZHODČÍM?

Nestrannost a objektivita je potřeba za každé situace. Emoce musí stranou! Vždy, když chceš písknout do píšťalky, se musíš opřít o pravidla basketbalu a zdravý rozum. Jde to! Nadhled a odpovědnost tě posune i v osobním životě.

Díky pískání poznáš celou řadu nových tváří – ať už na palubovce či antuce. Basketbalová rodina rozhodčích se na tebe těší !

Cestování na zápasy, předzápasová příprava i samotné řízení utkání přináší celou řadu nečekaných situací. Těm příjemným se i zasmějeme a dokážeme se k nim neustále vracet. Stanou se nesmazatelnými zážitky, na které se nezapomíná.

Pokud ses rozhodl ukončit hráčskou kariéru, je právě pískání tou ideální volbou, abys u tohoto sportu mohl nějakým způsobem zůstat, potkávat se s hráči, trenéry a být nedílnou součástí basketbalových utkání.

Jako rozhodčí se ocitneš na jiné straně basketbalového dění. Nebudeš sedět na tribuně, ale budeš odpovídat za řízení celého zápasu! V každý moment se musíš umět správně rozhodnout a ostatní účastníci zápasu na tebe budou vždy spoléhat.

Vytvoříme ti dobré zázemí. Budeš mít možnost se na nás vždy obrátit. To ostatní bude záležet ale na tobě. Jen ty se můžeš svou pílí a výkony probojovat na nominační listiny těch největších soutěží a zažít atmosféru plných hal při play-off zápasech.

Za svoji dobře odvedenou práci si zasloužíš odpovídající finanční odměnu.

Být rozhodčím je prostě srdcovka, která tě chytne a bude bavit!

PODMÍNKY ZÍSKÁNÍ LICENCE