U13 vezou dvě vítězství ze Šumperka

Po vlažnějším startu první čtvrtiny, kdy jsme nehráli vůbec agresivně a obrana byla spíše stínování svých hráčů, jsme zaostávali za soupeřem už 5:23. Špatný obranný doskok a spoustu jednoduchých obdržených košů nám neumožnilo ani jeden rychlý protiútok v této čtvrtině. Naštěstí v další čtvrtině zaveleli k obratu Pazdera, pes obranář Galko a Bílek zvaný pravoručák. Zlepšený výkon ve druhé čtvrtině se přenesl i na ostatní hráče a postupem času jsme si vypracovali vícebodový náskok. Ve druhém utkání naši hráči navázali na zlepšený výkon agresivní obranou a spoustou získaných míčů, které nám umožnili rychlé protiútoky a jednoduché koše. Na obranné polovině se blýskli svojí bojovností i naše opory Keder a Jakeš, kteří často nekompromisně trestali ztracené míče soupeře. Slušnou porci minut si odkroutili i naši benjamínci Trefil, Přindiš, Sikora a Neduchal. Nikdo z nich nezaostával a byli přínosem celému družstvu.

Šumperk : BCM   53:64

Pazdera 26 (15/6), Bílek 8 (2/2), Jakeš 7 (5/1), Bouchal 6 (2/0), Keder 4 (2/0), Trefil 4 (2/0), Sikora 4, Růžička 3 (1/1), Galko 2 (4/2)

Šumperk : BCM  49:63

Pazdera 15 (5/3), Keder 12, Trefil 6 (4/2), Jakeš 5 (2/1), Galko 4 (3/0), Bílek 4, Bouchal 4, Sedlák 4, Stašek 2, Sikora 2 (6/2), Přindiš 2 (2/0), Růžička 2, Broda 1 (2/1)