Doma a venku proti Novému Jičínu

Dvojutkání s Novým Jičínem vyznělo v obou případech jednoznačně pro nás. Jen mělo každé jiný průběh.

V sobotu v domácí hale jsme měli od prvních minut navrch. Začátek 17:2 napovídal o jasném průběhu a zapojení všech hráčů do rotace.
Což se i stalo. Do poločasu se na palubovce vytočilo všech 11 hráčů.
Prohraná třetí čtvrtina však ukázala, že náskok z poločasu(49:36) není úplně dostatečný. Soupeř se chytil po našich mentálních chybách a dostal se do psychické výhody.
V 33 minutě stáhl rozdíl skóre na pouhé 4 body (64:60). Na to jsme, ale odpověděli šňůrou 11:0 a soupeři povolili v posledních 7 minutách pouhých 5 bodů.

SK UP BCM Olomouc – BC Nový Jičín 81:65

Uličný 20, Rochovanský 17, Kučera 17, Pavlovič 10, Palička 5, Kalabis 4, Sláma 3, Miklenda 2, Sedlák 2, Řezníček 1, Vodička 0.

V neděli na palubovce soupeře jsme dominovali od prvních minut. Všechny 4 části hracího období jsme vyhráli a neustále drželi pohodlný náskok.