U17 B

• Proběhllo Final Four Olomoucké školní ligy basketbalu

O průběhu a výsledcích letošního ročníku Olomoucké školní ligy se dočtete zde.

• Další vítězství U17 „B“

Předehrávka 15 kola v Karviné dopadla výhrou o 8 bodů. Poločas byl vyrovnaný, ale pak jsme zrychlili hru směrem dopředu a konečně jsme začali proměňovat volné pozice.

TJ Sokol Karviná – BCM Olomouc „B“ 69:77

• U17 „B“ ve vyrovnané bitvě padly

Utkání s Havířovem bylo bojem od začátku, kdy soupeř měl pořád mírně navrch. Trápila nás především koncovka.
    Po 30 minutách jsme dostali na rozdíl jednoho bodu. Ovšem soupeř úsekem 0:13 utkání definitivně rozhodl mezi 33 – 36 minutou.
    Dobré utkání odehrál Martin Horák.

BCM Olomouc – TJ Start Havířov 69:77

• U17 „B“ – doma vítězně

„B“ečko – V neděli jsme odehráli vyrovnaný duel s celkem Snakes Ostrava.  Nedokázali jsme se vypořádat s rychlými protiútoky soupeře                                                                                                                                 a na začátku 4. čtvrtiny jsme měli již 10-ti bodovou ztrátu. Dobrým návratem a naopak rychlým protiútokem i trpělivou hrou v postupném útoku                                                                                                                    jsme skóre překlopili na naši stranu a koncové drama jsme již nedovolili.

BCM Olomouc „B“ – Snakes Ostrava 70:62

• U17B přidávají další vítězství

B tým U17 přivítal na domácí palubovce tým Krnova. Již ze začátku utkání bylo zjevné, že po dvou týdenním odpočinku bude pro některé hráče těžší se vrátit do zápasového tempa. Po úporném boji a ne zcela atraktivním překonávání krnovské zónové obrany jsme dotáhli utkání do vítězného konce 58:51.

• DĚKUJEME…..

• U17 „B“ zakončili 1.polovinu sezony vítězstvím

Ve Vánoční předehrávce se družstvo U17 „B“ utkalo se soupeřem z Karviné. Velice dobře nám vycházely rychlé protiútoky a už od prvních minut jsme na hřišti dominovali. Přesto se v utkání objevily momenty plné zbytečných ztrát a nepochopitelných rozhodnutí. Zápas jsme nakonec dovedli do úspěšného konce 74:54 a po polovině sezony se statečně držíme na druhém místě.