Vstup do druhé poloviny sezony

V sobotu začala kategorii U11B druhá polovina sezóny. Po první půlce soutěže jsme byli na půleném třetím místě právě s našim sobotním soupeřem, kterým byl Jeseník. V prvním utkání jsme ještě na hřišti spali a spíše koukali co předvede náš soupeř. Bohužel Jeseník na nás skočil hned od první minuty a my jsme na to nebyli připravení, a nechali jsme si je bodově utéct. Soupeř byl agresivnější, rychlejší a bojovnější. I když kluci svoji hru v druhém poločase zlepšili tak na vítězství to nestačilo. V druhém zápase, jakoby nastoupil jiný tým, kluci začali bránit, bojovat o každý míč, a hlavně na nich byla vidět ta chtíč vyhrát. Proto i přes napínavý konec jsme zvládli vybojovat vítězství 20:18. Kluci a hlavně Domča Duraj a Kryštof Smékal si zaslouží pochvalu za druhý zápas, kdy jsme se probudili a začali plnit jednoduché pokyny, co se učíme na tréninku.