Super výkon od U11B ve Zlíně

V sobotu jsem odehrály poslední dvojzápas letošního roku a to ve Zlíně. Už před zápasy jsme věděli, že to bude těžký soupeř a velmi vyrovnaná dvě utkání. A jak jsme předpokládali tak to bylo, Zlín na nás nastoupil s obrovskou bojovností a tvrdostí a na to jsme někteří nebyli ještě po cestě připravení. Po první velmi vlažné čtvrtině, kluci ve druhé čtvrtině začali bojovat o každý míč. V prvním zápase jsme nakonec zvítězili 40:34. Po malé pauze začalo druhé utkání. Jako vždy jsme si mysleli, že to půjde samo a zase jsme nebojovali. V druhém poločase se kluci vyburcovali a začali znovu chtít vyhrát a hlavně se o to chtěli poprat. Asi 8 sekund do konce jsme prohrávali o 1 jediný bod, kluci skvěle zabojovali a získali míč a poslední střelou utkání rozhodli o našem vítězství nad Zlínem i v druhém utkání a to 29:28. Kluci zaslouží pochvalu i za obranu, kdy už skoro pokaždé měli správné postavení, ale hlavně zaslouží pochvalu za to, že i když se prohrávalo tak to nevzdali a bojovali dál.