U 15 A

 • Slavíme 70 let od vzniku 🙂
  Zveme vás na slavnostní galavečer, který se uskuteční v sobotu 7.3. 2020 v Regionálním Centru Olomouc, záštitu převezme olomoucký primátor.
  Večerem bude provázet olympijský vítěz Aleš Valenta a součástí programu by kromě jiného také mělo být ocenění nejvýznamnějších osobností (funkcionář, trenér, sportovec s historickým mezinárodním úspěchem) a nejúspěšnějších sportovců SK UP (mezinárodní sportovní úspěch z posledních 4 let).
  Lístky jsou v prodeji v prodejně UPoint na Horním náměstí.
 • U15 dvakrát venku zvítězila

  O víkendu 8. a 9.2. jsme vyrazili na venkovní zápasy do Nového Jičína a Příboru. Chtěli jsme především navázat na momentální herní formu, což se nám také podařilo a z venkovních zápasů jsme přivezli dvě výhry. (Pokračování textu…)

 • U15: Výhra v Opavě a dramatická koncovka s Kyjovem

  V dalších zápasech žákovské ligy U15 jsme v sobotu 25.1. odehráli utkání v Opavě a v neděli 26.1. naopak přicestoval tým Jiskry Kyjov. Zatímco v sobotním utkání jsme se setkali s novým soupeřem, jímž byl „B“ tým BK Opavy, tak v neděli jsme se s Kyjovem tuto sezónu utkali už potřetí. (Pokračování textu…)

 • Bojovný výkon U15 v Prostějově

  Po vánoční přestávce zahájil tým U15 druhou polovinu sezóny žákovské ligy. V sobotu 11.1. se představil na palubovce Orlů Prostějov. Průběh zápasu byl pro oko diváka velmi atraktivní, nabídl plno zvratů a změn ve vedení a nechyběla ani napínavá koncovka. (Pokračování textu…)

 • Ukončení základní části ŽLU15

  V sobotu 7.12. a v neděli 8.12. odehrála kategorie U15 poslední zápasy základní části žákovské ligy. Obě utkání proběhla na Ostravské půdě, sobotním soupeřem byli Snakes Ostrava a neděli patřil souboj s BK NH Ostrava. (Pokračování textu…)

 • První výhra U15 v žákovské lize?

  Víkend 23. – 24. 11. patřil soubojům s týmy z Brna a Žďáru nad Sázavou. Zatímco sobotní duel s papírově významně lepšími JBC Tygry Brno nepřinášel velká očekávání, tak na nedělního soupeře, BK Vlci Žďár, jsme se přímo těšili! (Pokračování textu…)

 • U15 dohrávka 10. kola

  V dohrávce 10. kola žákovské ligy U15 jsme přivítali na domácí palubovce Jiskru Kyjov. V předchozím vzájemném souboji nám soupeř nadělil prohru o 30 bodů, ale tento fakt pro nás byl minulostí a my byli připraveni hájit domácí prostředí. (Pokračování textu…)

 • Odveta U15 s Orli Prostějov

  V pátek 1.11. sehrál tým kategorie U15 další ze soutěžních utkání žákovské ligy. Tento páteční zápas byl další v řadě předehrávaných, jednalo se o odvetné utkání s BCM Orli Prostějov. (Pokračování textu…)

 • U15B opět v akci, tentokráte venku proti Žabinám

  Družstvo U15B sehrálo další dvě utkání skupiny E, Nadregionální ligy.  (Pokračování textu…)

 • U15 dvojzápas s Opavou

  Nezvykle jsme víkendovou dvojičku s BK Opava předehrávali ve všední dny. V úterý 22.10. jsme v odpoledních hodinách vyrazili na severo-východ do města Opavy a v pátek 25.10. jsme pak uvítali opavského soupeře na odvetu u nás v Olomouci. (Pokračování textu…)