U15

 • Termín zápasů na novou sezónu jsou na světě!

  Září 2022

   10.9.11.9.17.9.18.9.24.9.25.9.28.9.
  Muži KNBL       
  Muži 1.LM  D-Brno D-N.Jičín  
  Muži 2.LM    D-ŽďárD-Chrudim 
  ženy    D-PceD-Pečky 
  U19  V-BrnoV-Brno  V-Příbor
  U17    D-NHD-F-M 
  U15  V-F-MV-N.Jičín  V-PV
  U14V-BrnoV-Brno  D-ŽabinyD-Podolí 
  U13      
  U13B  V-Přerov    
  U12   D-PV  
  U11   D-PV   
  U11B  V-Zlín    
  U10       
  Poračovat ve čtení článku..
 • Tým BCM Olomouc si přivezl bronzové medaile z NF U12

  Druhý květnový víkend se konalo Národní finále mladších minižáků U12 ve Žďáru n. Sázavou. Náš tým ve pod vedením trenérů O. Zatloukala, L. Kapani a M. Dosedělové přivezl bronzové medaile!!!

  Kluci se v základní skupině utkali nejdříve s Frýdkem-Místkem (67:42) a následně narazili na mistry pražského přeboru Tygry Praha (84:86). V zamotané skupině kde měl každý tým po jednom vítězství jsme nakonec skončili s nejlepším skóre na 1.místě a ve čtvrtfinále jsme narazili na Pardubice. Zápas jsme skvěle zvládli a nakonec po výhře 80:61 postoupili do nejlepší 4 turnaje! V semifinálovém zápase jsme poměřili síly s dosud suverénním týmem NH Ostrava. Konečný výsledek (93:64) se může zdát „jednoznačný“, ale na hřišti to byla pořádná mela, ještě v poločase 49:38.

  Do zápasu o 3.místo jsme vstoupili nekompromisně proti Sršňům z Písku. Kluci se nebáli a perfektně soupeře zaskočili. V poločase 46:21 a zdálo se, že je hotovo. Ovšem ve třetí části nás soupeř přitlačil a ukázal, že ještě není konec. Čtvrtina 5:16 pro soupeře! V poslední Q jsme už ale zápas kontrolovali a úspěšně dovedli do vítězného konce 71:45 a tím získali po dlouhých letech opět cenný kov na závěrečném republikovém turnaji a současně si pro další rok zajistili i místo na NF U13!

  Do ALL STAR sestavy celého turnaje se dostal i náš borec Vojta Macháček. Nejlepšími střelci našeho týmu byli shodně s 69 body Ondra Němčák a Šimon Suchánek.

  Určitě je na čem dále pracovat a co rozvíjet! Zmíním pouze naše TH. Za celý turnaj jsme měli tuto bilanci: 160/66 = 41%.

  Na závěr se sluší poděkovat rodičům, kteří celé 3 dny kluky neskutečně povzbuzovali, chovali se sportovně a svými hlasivkami a bubny byli opravdu naším šestým hráčem! Díky.

 • Přijďte nás povzbudit!!!!
 • U15: Utkání s Opavou a Ostravou na domácí palubovce

  Jedny z posledních domácích zápasů sezóny čekaly na hráče kategorie U15 o víkendu 2. a 3. dubna. V sobotu změřili síly s BK Opavou a v neděli se naposled v sezóně postavili BK NH Ostravě.

  (Pokračování textu…)
 • U15: Domácí utkání s Hradcem Králové a Brnem

  K dalším utkáním žákovské extraligy kategorie U15 nastoupili chlapci v sobotu 19.3. a v neděli 20.3. Sobotním soupeřem byli Královští Sokoli z Hradce Králové a v neděli se jednalo o odvetu utkání na domácí palubovce proti Tygrům Brno.

  (Pokračování textu…)
 • První utkání extraligy U15

  V sobotu dne 12. 2. 2022 nastoupili kluci z kategorie U15 ke svému prvnímu utkání žákovské extraligy v tomto roce. Soupeřem byl tým BK Sojky Pelhřimov. Původně se mělo odehrát i nedělní utkání proti BC Vysočina, ale z důvodu covidových karantén musel soupeř zápas odložit.

  (Pokračování textu…)
 • U15: Odvety v Ostravě

  V posledních dvou zápasech základní části nastoupili kluci z kategorie U15 na palubovkách dvou ostravských týmů. V sobotu 4.11. odehráli odvetu s BK NH Ostrava a v neděli 5.11. s BK Snakes Ostrava.

  (Pokračování textu…)
 • U15: Odvetné zápasy s Prostějovem, Mohelnicí a Opavou

  V týdnu od 15. do 21. 11. odehráli kluci z kategorie U15 nezvykle 3 zápasy. Ve středu na státní svátek 17. 11. vyrazili do nedalekého Prostějova a utkali se s prostějovskými Orli v odvetě hanáckého derby. O víkendu na ně čekala utkání na domácí palubovce, kdy sobotním soupeřem byla Mohelnice a v neděli změřili síly s BK Opavou.

  (Pokračování textu…)
 • U15: Odvetná utkání s Novým Jičínem a Frýdkem-Místkem

  Odvetná utkání s oběma soupeři se odehrála na domácí palubovce, avšak zatímco zápasu s Frýdkem-Místkem patřil tradiční víkendový termín – sobota 6.11., zápas s Novým Jičínem se předehrával už ve čtvrtek 4.11.

  (Pokračování textu…)
 • Dvojnásobná dávka Ostravy pro U15

  O víkendu 16.-17.10. přivítali chlapci z kategorie U15 na domácí palubovce dvojici ostravských soupeřů. Sobotní duel nabídl dramatický průběh s dramatickou koncovkou s týmem BK Snakes Ostrava a nedělní dopoledne patřilo souboji s BK NH Ostrava.

  (Pokračování textu…)