U 15 A

 • A máme tady video z Final4 Olomoucké školní ligy basketbalu 2020

 • U15: Kyjov a Opava B

  V sobotu 7.3. jsme potřetí v této sezóně zavítali na palubovku Jiskry Kyjov a celkově se jednalo o 5. vzájemné utkání. V neděli 8.3. naopak chlapci z kategorie U15 odehráli domácí utkání, a to proti BK Opava B. (Pokračování textu…)

 • 4. souboj U15 s Prostějovem

  V neděli 23.2. jsme odehráli 4. vzájemné utkání této sezóny proti BCM Orli Prostějov. První dvě utkání jsme prohráli vysokým rozdílem, ale ve třetím jsme dokázali soupeře herně překvapit, nakonec však tým Prostějova slavil výhru o 3 body. (Pokračování textu…)

 • Slavíme 70 let od vzniku 🙂
  Zveme vás na slavnostní galavečer, který se uskuteční v sobotu 7.3. 2020 v Regionálním Centru Olomouc, záštitu převezme olomoucký primátor.
  Večerem bude provázet olympijský vítěz Aleš Valenta a součástí programu by kromě jiného také mělo být ocenění nejvýznamnějších osobností (funkcionář, trenér, sportovec s historickým mezinárodním úspěchem) a nejúspěšnějších sportovců SK UP (mezinárodní sportovní úspěch z posledních 4 let).
  Lístky jsou v prodeji v prodejně UPoint na Horním náměstí.
 • U15 dvakrát venku zvítězila

  O víkendu 8. a 9.2. jsme vyrazili na venkovní zápasy do Nového Jičína a Příboru. Chtěli jsme především navázat na momentální herní formu, což se nám také podařilo a z venkovních zápasů jsme přivezli dvě výhry. (Pokračování textu…)

 • U15: Výhra v Opavě a dramatická koncovka s Kyjovem

  V dalších zápasech žákovské ligy U15 jsme v sobotu 25.1. odehráli utkání v Opavě a v neděli 26.1. naopak přicestoval tým Jiskry Kyjov. Zatímco v sobotním utkání jsme se setkali s novým soupeřem, jímž byl „B“ tým BK Opavy, tak v neděli jsme se s Kyjovem tuto sezónu utkali už potřetí. (Pokračování textu…)

 • Bojovný výkon U15 v Prostějově

  Po vánoční přestávce zahájil tým U15 druhou polovinu sezóny žákovské ligy. V sobotu 11.1. se představil na palubovce Orlů Prostějov. Průběh zápasu byl pro oko diváka velmi atraktivní, nabídl plno zvratů a změn ve vedení a nechyběla ani napínavá koncovka. (Pokračování textu…)

 • Ukončení základní části ŽLU15

  V sobotu 7.12. a v neděli 8.12. odehrála kategorie U15 poslední zápasy základní části žákovské ligy. Obě utkání proběhla na Ostravské půdě, sobotním soupeřem byli Snakes Ostrava a neděli patřil souboj s BK NH Ostrava. (Pokračování textu…)

 • První výhra U15 v žákovské lize?

  Víkend 23. – 24. 11. patřil soubojům s týmy z Brna a Žďáru nad Sázavou. Zatímco sobotní duel s papírově významně lepšími JBC Tygry Brno nepřinášel velká očekávání, tak na nedělního soupeře, BK Vlci Žďár, jsme se přímo těšili! (Pokračování textu…)

 • U15 dohrávka 10. kola

  V dohrávce 10. kola žákovské ligy U15 jsme přivítali na domácí palubovce Jiskru Kyjov. V předchozím vzájemném souboji nám soupeř nadělil prohru o 30 bodů, ale tento fakt pro nás byl minulostí a my byli připraveni hájit domácí prostředí. (Pokračování textu…)