U15

 • U15: Odvety v Ostravě

  V posledních dvou zápasech základní části nastoupili kluci z kategorie U15 na palubovkách dvou ostravských týmů. V sobotu 4.11. odehráli odvetu s BK NH Ostrava a v neděli 5.11. s BK Snakes Ostrava.

  (Pokračování textu…)
 • U15: Odvetné zápasy s Prostějovem, Mohelnicí a Opavou

  V týdnu od 15. do 21. 11. odehráli kluci z kategorie U15 nezvykle 3 zápasy. Ve středu na státní svátek 17. 11. vyrazili do nedalekého Prostějova a utkali se s prostějovskými Orli v odvetě hanáckého derby. O víkendu na ně čekala utkání na domácí palubovce, kdy sobotním soupeřem byla Mohelnice a v neděli změřili síly s BK Opavou.

  (Pokračování textu…)
 • U15: Odvetná utkání s Novým Jičínem a Frýdkem-Místkem

  Odvetná utkání s oběma soupeři se odehrála na domácí palubovce, avšak zatímco zápasu s Frýdkem-Místkem patřil tradiční víkendový termín – sobota 6.11., zápas s Novým Jičínem se předehrával už ve čtvrtek 4.11.

  (Pokračování textu…)
 • Dvojnásobná dávka Ostravy pro U15

  O víkendu 16.-17.10. přivítali chlapci z kategorie U15 na domácí palubovce dvojici ostravských soupeřů. Sobotní duel nabídl dramatický průběh s dramatickou koncovkou s týmem BK Snakes Ostrava a nedělní dopoledne patřilo souboji s BK NH Ostrava.

  (Pokračování textu…)
 • U15: Víkendová utkání v Opavě a Mohelnici

  2. a 3.10. se uskutečnila další venkovní utkání pro hráče kategorie U15. V sobotu změřili síly na palubovce BK Opavy a v neděli je čekal kratší výjezd do nedaleké Mohelnice.

  (Pokračování textu…)
 • První domácí utkání U15 a rovnou derby s Prostějovem

  Nezvykle v úterý a na státní svátek Den české státnosti odehráli kluci z kategorie U15 své první utkání na domácí palubovce. Soupeřem jim byli prostějovští Orli, čímž se navázalo na sérii tradičních utkání, patřící pod hlavičku s názvem „Hanácké derby“.

  (Pokračování textu…)
 • Zahájení ŽL U15 21/22 potvrzeno dvěma výhrami

  V sobotu 18.9. a neděli 19.9. kluci z kategorie U15 odehráli svá první dvě soutěžní utkání v nové sezóně. V úplně prvním zápase zavítali na palubovku BC Nový Jičín a v neděli otestovali jak soupeře, tak i novou halu týmu Basketpoint Frýdek-Místek.

  (Pokračování textu…)
 • POHÁR REKTORA UNIVERZITY PALACKÉHO V OLOMOUCI 2021


  Po třech dnech zápolení na palubovkách Sportovní haly UP si první místo odváží celek BK Brandýs nad Labem. Děkujeme všem zúčastněným družstvům a přejeme jim a v konečném důsledku všem pravidelně sportujícím dětem, aby sezóna (konečně opět) proběhla celá a zúročilo se úsilí, které do pohybových programů všichni aktéři vkládají.

  V uplynulém víkendu proběhl v Olomouci tradiční basketbalový turnaj O pohár Rektora Univerzity Palackého 2021. Letos pro kategorii U15, ročník nar. 2007 a mladší). Poděkování jde organizátorům turnaje, domácím trenérům a spolupracujícím rodičům, rozhodčím a dalším dobrovolníkům, bez nichž by akce tohoto formátu nemohla proběhnout.


  (Pokračování textu…)
 • Hráči U15 se během měsíce března zúčastnili běžecké výzvy a podpořili olomouckou ZOO!
  Starší žáci U15 se během měsíce března účastnili běžecké výzvy, kdy se jim podařilo celkově překonat 427 kilometrů! Za každý kilometr pak trenéři podpoří adopcí Fenka Berberského z olomoucké ZOO.  (Pokračování textu…)