Muži BCM

 • Slavíme 70 let od vzniku 🙂
  Zveme vás na slavnostní galavečer, který se uskuteční v sobotu 7.3. 2020 v Regionálním Centru Olomouc, záštitu převezme olomoucký primátor.
  Večerem bude provázet olympijský vítěz Aleš Valenta a součástí programu by kromě jiného také mělo být ocenění nejvýznamnějších osobností (funkcionář, trenér, sportovec s historickým mezinárodním úspěchem) a nejúspěšnějších sportovců SK UP (mezinárodní sportovní úspěch z posledních 4 let).
  Lístky jsou v prodeji v prodejně UPoint na Horním náměstí.
 • Víkend mužů jako den a noc….

  V sobotu vyrazili naši muži do ValMezu. Bohužel vinou zranění a střevních potíží pouze v osmi statečných. V prvním poločase jsme byli vyrovnaným soupeřem, avšak totální útočný kolaps ve třetím období, kdy jsme dali pouze tři body, rozhodl o výhře domácích a to i přes jejich nevalný herní projev. (Pokračování textu…)

 • Devátá edice Noci v tělocvičně je za námi

  Devátá edice Noci v tělocvičně je za námi, zde na tomto odkazu www.nocvtelocvicne.cz najdete kompletní report a spoustu fotek…. 

 • Být lepším týmem na hřišti nám stále na body nestačí

  Muži mají za sebou další víkend s dvěma prohrami. V sobotu i v neděli jsme byli lepším týmem a šahali jsme po vítězství.V sobotu jsme měli dobrý střelecký potenciál a tlačili jsme soupeře k těžkým střelám, bohužel v poslední čtvrtině převzal matador Šušák a nastřílel nám 19 bodů z 28. (Pokračování textu…)

 • Muži stále čekají na první výhru

  V sobotním utkání proti SA Brno jsme nastoupili ve zredukován sestavě kvůli zranění a nemocem. první poločas jsme zvládli velmi dobře a šli do šaten za téměř vyrovnaného stavu. v druhé poločase si ale vzali osud utkání do ruky Strašák (34 b.) s Hrabovský (19b.), kteří nás bohužel zkušeně přehráli a podrželi vítězství na domácí straně. Za náš tým je třeba vyzdvihnout dobré výkon tria Kubát (22 b.) a Uličný (15 b.) a Kučera (12b.). (Pokračování textu…)

 • Muži zahájili doma dvěma prohrami

  Tento víkend zahájili naši muži druhou ligu domácími utkáními proti VŠB Ostrava a Karviné. V sobotním utkání bylo na našich borcích vidět dost nervozity, míč padal z rukou, často se po dvojtaktu vykutálel z obroučky, prostě smolný výkon, který logicky směřoval k prohře. 

  (Pokračování textu…)

 • Muži neuspěli v Českém poháru

  V pátek 27.9. zavítali naši muži na první ostré utkání do Brna na „Morendu“ a nastoupil proti velmi silnému a vysokému soupeři.  (Pokračování textu…)

 • Naše utkání září 2019

  Zde rozklikni….. 

  (Pokračování textu…)

 • Videovzpomínka na finálové odpolede Olomoucké školní ligy je tady!!!!

 • Neschopnost „dorazit“ soupeře na lopatkách nás stála dva body

   V pátek jsme nastoupili k veledůležitému utkání v Lipníku. Kvůli zranění a pracovním povinnostem některých hráčů jsme vyrazili se šesti rozehrávači a třemi křídly, což se na výsledku určitě podepsalo. Přeplněný perimetr nás svazoval v útoku a v obraně se velmi těžko doskakovalo.

  (Pokračování textu…)