Muži BCM

 • Neschopnost „dorazit“ soupeře na lopatkách nás stála dva body

   V pátek jsme nastoupili k veledůležitému utkání v Lipníku. Kvůli zranění a pracovním povinnostem některých hráčů jsme vyrazili se šesti rozehrávači a třemi křídly, což se na výsledku určitě podepsalo. Přeplněný perimetr nás svazoval v útoku a v obraně se velmi těžko doskakovalo.

  (Pokračování textu…)

 • Juniorka pod vedení zkušeného borce Marka Sedláčka si poradila s Postřelmovem

     Bez jádra staších hráčů, kteří se dostávali z chřipek a nachlazení, jsme nastoupili proti Postřelmovu ve velmi mladé sestavě. Tu v utkání dirigoval navrátilec k velkému basketu Marek Sedláček. Postřelmov nastoupil v ještě ve zdecimovanější sestavě, proto byl průběh utkání jednoznačný. Kluci gratulujeme!!!!

  BCM – Postřelmov 90:60

  Nejlepší střelci: Folprecht 23 b., Sedláček 19 b.  

 • O „prvním“ místě v tabulce rozhodl závěrečný doskok.

   V pátek 18.1. jsme hráli na palubovce Zlína o „1.“ místo v tabulce Středomoravské ligy mužů. První utkání dopadlo v náš prospěch 81:75.
  Začátek utkání patřil nám a vyhraná 1/4 napovídala, že to bude souboj obran. Po 10 minutách bylo skóre 5:12.
  (Pokračování textu…)

 • Na hale UP jsme přivítali legendární a hvězdný tým Dukly Olomouc

    Všemi očekávané derby proti jednomu z nejznámějších klubů české basketbalové historie, tedy proti slavné Dukle Olomouc, se uskutečnilo hned na začátku roku 2019. O kvalitě soupeře svědčil i fakt, že byly konečně plné ochozy. Již před zahájením utkání jsme pocítili šanci na výhru, když se největší hvězdy soupeře (Pokračování textu…)

 • Utkání proti Lipníku „B“ bylo, i přes problémy se sestavou, úspěšné.

    V předvánočním hektickém čase, jsme ve středu 19.12. odehráli utkání proti Lipníku „B“. Proto tak vypadala i nominace. Spousta omluvenek.
  Nakonec se dala dohromady osmička hráčů, převážně z kategorie U19. Věkový průměr této sestavy byl 17,7  roku.
  (Pokračování textu…)

 • Příjemná rozcvička před těžkým víkendem

     Páteční utkání s Šumperkem B se neslo v pohodovém tempu, což jsme vzhledem k těžkému dvojutkání našich U19 přivítali. 

  (Pokračování textu…)

 • Výhra „Céčka“ pošesté

    V pátečním večerním utkání jsme přivítali tým z Prostějova. Díky tanečním povinnostem našich „mladých“ se sestava oproti kolům minulým hodně změnila, ostaršila. Nastoupil tým osmi zkušených pardálů včetně bývalého „mattonkového“ matadora Rudy Poláška, či prvoligových posil Vojty Loyky, Kuby Stodůlky a Honzy Hlobila.

  (Pokračování textu…)

 • Kluci zvládli těžké utkání proti Lipníku

     V pátek naše chlapské céčko hostilo loňský druholigový tým  z Lipníka n. Bečvou. Od začátku bylo jasné, že cesta k výhře povede přes kvalitvní obranu jejich podkošových hráčů a obranné doskakování. Díky velké bojovnosti a osobní odvaze domácích se to nakonec i povedlo.

  Přestože jsme celé utkání byli lepší týmem, soupeř se v druhém poločase dostal do mírného vedení, které se – díky skvělé dvouminutovce Petra Nátěsty- podařilo zlikvidovat a otočit na naši stranu. 

  Borci GRATULUJEME!!!! JEN TAK DÁL!!!

   

  Střelci: Šín 14b., Loyka 11b., Mik 9b. a Schuster s Nátěstou 8b. 

 • Muži C potřetí úspěšně

     V basketbalově netradiční zápasový den (pondělí) jsme se vydali na palubovku Postřelmova. Po hektickém srazu a cestě jsme vběhli na palubovku soupeře a zahájili rychle vedením, které nám vydrželo až dokonce utkání a tedy, přes spoustu bolavých šrámů na těle, jsme se mohli radovat z třetího vítězství. To nás posunulo do čela tabulky a to minimálně do pátku, kdy se dohrává kolo.

  Již v další kole nás čeká jedno z klíčových utkání s Lipníkem. Doufejme, že budeme konečně kompletní.

  Střelci: Rochovanský 12b. a Mik 10 b.  

 • Muži C stále bezchybní

   V pátek jsme přivítali zkušený tým ze Zlína složený z kluků U19 a hráčů první mužské ligy. Díky bojovnosti se nám podařilo soupeře porazit nakonec o šest bodů (81:75). (Pokračování textu…)