Muži BCM

 • Termín zápasů na novou sezónu jsou na světě!

  Září 2022

   10.9.11.9.17.9.18.9.24.9.25.9.28.9.
  Muži KNBL       
  Muži 1.LM  D-Brno D-N.Jičín  
  Muži 2.LM    D-ŽďárD-Chrudim 
  ženy    D-PceD-Pečky 
  U19  V-BrnoV-Brno  V-Příbor
  U17    D-NHD-F-M 
  U15  V-F-MV-N.Jičín  V-PV
  U14V-BrnoV-Brno  D-ŽabinyD-Podolí 
  U13      
  U13B  V-Přerov    
  U12   D-PV  
  U11   D-PV   
  U11B  V-Zlín    
  U10       
  Poračovat ve čtení článku..
 • Zahajujeme!!! A pojedeme bomby!!

  Naši muži dnes zahajují letní přípravu na novou sezónu. Čtyři týdny kondiční dvoufázové přípravy budou probíhat ve večerních hodinách na naší hale UP (většinou 18:30-20:00 pro fanoušky) a pak také v prostorách Ultimate fitness, které vlastní náš bývalý hráč Kuba Buček. Tak nám držte palce, ať to dobře naladíme 🙂

 • První výhra mužů aneb Kuba je bůh….
   Tento víkend jsme zahájili soutěž druhé ligy mužů. V sobotu k nám přijel těžký soupeř a favorit na postup do vyšší soutěže a to tým Karviné. Přes kvalitní soupisku soupeře jsme odehráli dobré utkání a byli soupeři minimálně rovnocenným soupeřem. Bohužel obrovské chyby v klíčových okamžicích nás o vítězství připravila.  (Pokračování textu…)
 • Naši muži zakončili tvrdou herní přípravu prvním místem na turnaji v Hodoníně
  Na těžkou srpnovou přípravu jsme v září navázali herní přípravou na Poháru rektora v Olomouci a tento víkend na turnaji v Hodoníně.  (Pokračování textu…)
 • Utkání našeho klubu v září 2020
 • A máme tady video z Final4 Olomoucké školní ligy basketbalu 2020
 • Slavíme 70 let od vzniku 🙂
  Zveme vás na slavnostní galavečer, který se uskuteční v sobotu 7.3. 2020 v Regionálním Centru Olomouc, záštitu převezme olomoucký primátor.
  Večerem bude provázet olympijský vítěz Aleš Valenta a součástí programu by kromě jiného také mělo být ocenění nejvýznamnějších osobností (funkcionář, trenér, sportovec s historickým mezinárodním úspěchem) a nejúspěšnějších sportovců SK UP (mezinárodní sportovní úspěch z posledních 4 let).
  Lístky jsou v prodeji v prodejně UPoint na Horním náměstí.
 • Víkend mužů jako den a noc….
  V sobotu vyrazili naši muži do ValMezu. Bohužel vinou zranění a střevních potíží pouze v osmi statečných. V prvním poločase jsme byli vyrovnaným soupeřem, avšak totální útočný kolaps ve třetím období, kdy jsme dali pouze tři body, rozhodl o výhře domácích a to i přes jejich nevalný herní projev. (Pokračování textu…)
 • Devátá edice Noci v tělocvičně je za námi
  Devátá edice Noci v tělocvičně je za námi, zde na tomto odkazu www.nocvtelocvicne.cz najdete kompletní report a spoustu fotek…. 
 • Být lepším týmem na hřišti nám stále na body nestačí
  Muži mají za sebou další víkend s dvěma prohrami. V sobotu i v neděli jsme byli lepším týmem a šahali jsme po vítězství.V sobotu jsme měli dobrý střelecký potenciál a tlačili jsme soupeře k těžkým střelám, bohužel v poslední čtvrtině převzal matador Šušák a nastřílel nám 19 bodů z 28. (Pokračování textu…)