U13

 • Sobotní dvojička U13 s Lipníkem vítězně

  Družstvo U13 o víkendu odehrálo svá první soutěžní utkání v letošní sezóně. Soupeřem jim byl tým z Lipníka nad Bečvou.  V téměř kompletní sestavě i s dvěma náhradníky jsme po poctivé přípravě a 9 přátelských špílech, vykročili do sezóny správnou nohou. (Pokračování textu…)

 • Přátelský miniturnaj U13 na Stupkárně

   Na den české státnosti jsme se v přátelském miniturnaji utkali s družstvy BCM Orli Prostějov a Snakes Orlová. Zavítali jsme tentokrát netradičně do tělocvičny při ZŠ Stupkova, kde jsme i přes některé herní nedostatky, dokázali dvakrát zvítězit. (Pokračování textu…)

 • Přátelská utkání U13 ve Frýdku-Místku

  V sobotu jsme zavítali do lašské metropole Frýdku-Místku. Odehráli jsme zde další přípravná utkání před nadcházející soutěží. A jak jsme si vedli? (Pokračování textu…)

 • Pohár rektora 2018 v Olomouci

  O víkendu 31. 8 – 2. 9. 2018 se na hale UP uskutečnil 1. ročník Poháru rektora pro kategorii U13. Do Olomouce se sjelo včetně dvou domácích celků 12 družstev, které zápolili na sportovních kolbištích poslední víkend před vstupem do školního roku. A jak jsme v konkurenci týmů z celé republiky obstáli? (Pokračování textu…)

 • U12 na Národním finále v Příboře a Novém Jičíně

  V pátek 27. 4. jsme od haly UP vyrazili téměř v plném počtu do Nového Jičína, kde nás čekalo vyvrcholení sezóny v podobě Národního finále mladších minižáků. Pro nás to byla možnost, zúčastnit se kvalitního turnaje, poměřit se s celky z jiných oblastí a hlavně užít si srandu a zábavu, kterou sebou třídenní výlet zase někam jinam přináší.

  Nový Jičín, ležící na okraji Podbeskydské pahorkatiny, je město s velkou basketbalovou tradicí. Ať už to byl Tabak, Tonak, Mlékarná Kunín, Geofin nebo Miltra, basket v tomto městě táhne dodnes. V první dekádě nového tisíciletí proháněli novojičinští v nejvyšší soutěži mistrovský Nymburk a posbírali spoustu umístění na bedně. Pro tento víkend se z jičínské tělocvičny (společně s halou Masarykova gymnázia v Příboře) stalo jeviště malých basketbalistů, toho nejlepšího v kategorii U12, co se u nás honí za oranžovým nesmyslem. (Pokračování textu…)

 • U13 „B“ a jejich našlapaný týden

  Ve čtvrtek 15. 3. jsme na Hynaisce odehráli derby s naším áčkem. V neděli se pak vydali na dvě odpolední utkání do Kroměříže. Všechna čtyři utkání na velké koše, se starším soupeřem. A jak jsme se s tím popasovali? (Pokračování textu…)

 • doma s PV

   V sobotu jsme přivítali poprvé v letošní sezoně na velké ploše haly UP soupeře z Prostějova (Pokračování textu…)

 • U13 v Šumperku

   V sobotu nás po delší pauze čekalo další soutěžní utkání, ke kterému jsme vyjeli do Šumperka bez dvou playmakerů (Pokračování textu…)

 • Starší minižáci doma přivítali ValMez

   Sobotní dopoledne bylo na hale UP naplněné basketbalem. Před námi U11 „áčko“, po nás zase naši nejmladší z „U11B“ a mezitím souboj starších minižáků s Basketem Valmez. (Pokračování textu…)

 • U13 ve Zlíně

   Netradičně v neděli se naši kluci s velkým tréninkovým mankem vydali na utkání do Zlína.Na soupeře jsme tentokráte vlétli s plným nasazením, až z toho bylo vedení 10:0, (Pokračování textu…)