U13

 • U13 opět vyrovnaně se Zlínem

  V sobotu 22.2.2020 nastoupil náš tým U13 k odvetnému domácímu utkání proti Zlínu tentokrát v docela hojném počtu 14 hráčů. První poločas jsme byli lepším týmem a tomu také odpovídalo skóre na tabuli.  (Pokračování textu…)

 • Slavíme 70 let od vzniku 🙂
  Zveme vás na slavnostní galavečer, který se uskuteční v sobotu 7.3. 2020 v Regionálním Centru Olomouc, záštitu převezme olomoucký primátor.
  Večerem bude provázet olympijský vítěz Aleš Valenta a součástí programu by kromě jiného také mělo být ocenění nejvýznamnějších osobností (funkcionář, trenér, sportovec s historickým mezinárodním úspěchem) a nejúspěšnějších sportovců SK UP (mezinárodní sportovní úspěch z posledních 4 let).
  Lístky jsou v prodeji v prodejně UPoint na Horním náměstí.
 • Letní příprava U15, U14, U13 a U12 v srpnu v Lipové

  Letní basketbalový tábor SK UP BCM Olomouc, srpen 2020

  1. turnus Ne 9. – Pá 14.8.2020                               U15/06, U14/07
  2. turnus Ne 16./ Po 17. – So 22.8.2020           U13/08 / U12/09

  (Pokračování textu…)

 • U13 v Prostějově

  Na utkání do Prostějova odjelo družstvo U13 pouze v 11 hráčích z důvodu nemocí a zranění. Ač jsou výsledky obou utkání jednoznačné, objevily se v utkání i momenty trápení a zmaru na naší straně. (Pokračování textu…)

 • U13 doma na Kroměříž nestačili

  Došlým chlapcům z U13 nešla upřít snaha, leč ta samotná v malém počtu hráčů a ještě menším počtu sportovců ochotných bránit a schopných konstruktivně ohrozit koš nestačila. (Pokračování textu…)

 • Zátěžová zkouška U13 proti Mohelnici

  V prvním utkání v roce 2020 na nás čekal kvalitní soupeř z Mohelnice. Vůbec prvním překvapením sobotního dne bylo dostavení se hráčů, kteří se na tréninku objevují sice pravidelně (cca 0-1x týdně), ale i přesto velice sporadicky a nikdo neví, kdy se zrovna objeví. Bohužel u nich převládá spíše počet neomluvených tréninků než počet poctivě odmakaných tréninků.  (Pokračování textu…)

 • Společné vánoční zápolení kategorií U11, U12 a U13

   V magickém datumu 12.12., kdy zbývá pouhých 12 dní do Vánoc, se na ZŠ Stupkova sešly hned tři naše mládežnické kategorie, aby si poměřily síly v „čunče“ a ve střeleckých soutěžích. V rozlosovaných družstvech se objevily názvy týmů jako Ježci, Rajčata, anebo Keďáci. (Pokračování textu…)

 • U13: výživné podrbání ve ValMezu

  Byli starší. Byli vyhranější a zkušenější. A co dál? Všechny ostatní stesky jdou jen a jen na naše konto. (Pokračování textu…)

 • U13 vezou dvě vítězství ze Šumperka

  Po vlažnějším startu první čtvrtiny, kdy jsme nehráli vůbec agresivně a obrana byla spíše stínování svých hráčů, jsme zaostávali za soupeřem už 5:23. (Pokračování textu…)

 • Devátá edice Noci v tělocvičně je za námi

  Devátá edice Noci v tělocvičně je za námi, zde na tomto odkazu www.nocvtelocvicne.cz najdete kompletní report a spoustu fotek….