U12 (roč. 2011)

 • Národní festival U12

  Již ve čtvrtek jsme se vydali na dlouhou cestu na sever Čech do Ústí nad Labem, kde nás o víkendu čekal festival mládeže v minibasketu pro kategorii U12. V základní skupině jsme narazili na celky z Litomyšle a Žižkova. Utkání s Litomyšlí jsme dlouhou dobu hráli velmi vyrovnaně, soupeř však předvedl své kvality a utekl nám na finální rozdíl. Druhé utkání jsme se bohužel museli celý zápas potýkat s velmi zataženou obranou soupeře do které jsme se ještě z dálky nedokázali prosadit. Druhá prohra ve skupině nás poslala do bojů o 9.-12. místo na turnaji. 

  Ve spodní skupině jsme postupně narazili na domácí Ústí, Litoměřice a Písek. S bilancí 2 výhry a 1 prohra jsme tak na turnaji skončili na krásném 10. místě. Děkujeme početné skupince fandících příznivců za neutichající podporu i přes tak velkou vzdálenost!

   

   

 • U12 2x vítězně proti Šumperku

  V sobotu 10.2. pokračoval sportovní víkend plný basketbalu na Sportovní hale UP v Olomouci i dvojzápasem naší kategorie U12. Tentokrát jsme přivítali na své palubovce soupeře ze Šumperka. Od začátku utkání jsme měli mírnou převahu, a proto jsme oba zápasy dotáhli do vítězných konců. Rád bych zmínil Honzu Coufala, kterému se „konečně“ povedlo v zápase 2x zasmečovat 🙂

   

  BCM vs Šumperk 80:19 a 90:13.

 • U12 hostili doma Prostějov

  V sobotu 4.11. hostilo družstvo U12 doma Prostějov. Do zápasu jsme vlétli velmi dobrou obranou, za kterou musím kluky pochválit v obou zápasech. Jediné co nám v zápase moc nešlo je proměňování jasných šancí, jde už ale pouze o koncentraci v utkání, věřím ale, že se tento atribut bude zlepšovat čím dál víc. 

   

  BCM Olomouc vs Prostějov 60:32 a 44:16

 • U12 v Šumperku

  Velká nemocnost v našem družstvu nám dovolila odcestovat na dvojzápas v Šumperku v nízkém počtu. Kluci ale předvedli bojovný výkon, a ikdyž je dvě utkání stály spoustu sil, dotáhli je do vítězných konců. Děkujeme všem rodičům za pomoc při dopravě a za fandění!

   

  TJ Šumperk MIX vs BCM Olomouc 14:98 a 20:76

 • U12 zahájili sezónu proti Kroměříži

  Hned první zápasy sezóny pro kategorii U12 bylo střetnutí s velmi dobře hrající Kroměříží. První zápas se nesl v duchu spíše rozkoukávání se po dlouhé prázdninové pauze a zaslouženě jsme po špatné obraně prohráli o 2 body. Druhý zápas měl již lepší náboj z naší strany a soupeře jsme porazili. Pokud chceme pomýšlet na postup na Festival nebo MČR, nečeká nás v půlce sezóny venku vůbec nic jednoduchého. Pozitivem prvního dvojzápasu je jistě to, že jsme zapojili několik nově příchozích hráčů ročníku 2012. 

   

  BCM Olomouc vs Slavia Kroměříž 48:50 a 63:50

 • Kluci U12 doma přivítali Zlín

  V neděli odpoledne, v netradičním čase, jsme hostili tým ze Zlína. (Pokračování textu…)

 • U12 odehráli dvě utkání v Jeseníku

  Sobotní výlet přes Červenohorské sedlo směr Jeseník během jarních prázdnin nám dal organizačně docela zabrat. (Pokračování textu…)

 • U12 o víkendu dvakrát v Prostějově

  Dvojutkání v Prostějově, jsou vždy specifická… (Pokračování textu…)

 • U12 dvakrát zvítězili ve ValMezu

  Tým U12 o uplynulém víkendu odjel na dvojutkání do Valašského Meziříčí.
  (Pokračování textu…)

 • U12 doma porazili Kroměříž

  V sobotu minižáci U12 přivítali na domácí palubovce Slavii Kroměříž. (Pokračování textu…)