U12

 • Kluci z BCM se vytáhli na turnaji v Hradci Králové

      Druhý zářijový víkend a zase na basketu. Zatímco minulý týden sbírali kluci z týmu U12 na turnaji v Olomouci pouze zkušenosti a měřili se se staršími soupeři, tento víkend už naplno proti „svým“ vytáhli svoje basketové dovednosti a poměřili se na velmi zajímavě obsazeném turnaji v Hradci Králové s ostatními týmy.

  V prvním utkání jsme narazili na soupeře z Klatov, jedné z kvalitních líhní mládežnického basketbalu. Kluci mladší ale velmi šikovní s námi neztráceli vůbec krok. Nutili nás k chybám a my jsme se s tím nemohli vůbec srovnat. Bohužel rámec utkání hrubě ovlivnilo chování trenéra Ing. Svojanovského, který byť patří k trenérským tvářím basketbalu, absolutně nezvládl svou roli a neustále kouskoval zápas svým nesportovním chováním vůči rozhodčím, našemu týmu a pořadatelům. (Pokračování textu…)

 • Kluci z BCM se vytáhli na turnaji v Hradci Králové

   Druhý zářijový víkend a zase na basketu. Zatím co minulý týden sbírali kluci z týmu U12 na turnaji v Olomouci pouze zkušenosti a měřili se se staršími soupeři, tento víkend už naplno proti „svým“ (Pokračování textu…)

 • U12 získávaly zkušenosti na olomouckém Poháru rektora UP kategorie U13

  Trošku předbíháme basketbalový růst, ale když se naskytne taková příležitost, musí se chytit za pačesy! (Pokračování textu…)

 • Better late than never aneb tábor miníků roč.2007-2011 v srpnu na Bouzově

  Venkovní tábory, Příměstský tábor a basketbalové turnaje jdou od půlky srpna nemilosrdně jeden za druhým v režimu 24/7 a skoro není čas (Pokračování textu…)

 • Takhle asi ne, aneb U11 dostaly „na holou“

      Zápas s kvalitním soupeřem z Valmezu jsme si asi představovali jinak. Ale náznaky nezdaru se objevovaly už při rozcvičování. Srandičky, zkracování vzdálenosti a laxnost při zakončení se přece musí projevit v zápase. Nebo snad ne? Nebo si myslí naši borci, že „ono“ to přijde samo? Smůla, zase nepřišlo. A je to každé utkání stále dokola. A pak přijde zápas, soupeř mi dýchá na záda a já se ne a ne trefit. Sakra, čím to je? Odpověď už snad nemusím psát. (Pokračování textu…)

 • Minulý týden dvojičky s Lipníkem a ValMezem

   V minulém týdnu jsme měli možnost opět poměřit se se soupeři z obou soutěží, které hrajeme. V úterý nepříliš povedené představení v Lipníku, v sobotu pak o poznání lepší zápas ve ValMezu. (Pokračování textu…)

 • U12 v Prostějově

  V sobotu 24. 2. nás čekala další dvě utkání soutěže U12 v Prostějově. Zdá se, že chřipková epidemie pomalu opouští Hanou a družstvo se tak po nemocích dává pomalu zpátky dohromady. Tentokrát s lehkou marodkou i přesto v solidním počtu 14 lidí jsme zavítali na nám dobře známou ZŠ Dr. Horáka.   (Pokračování textu…)

 • Mladší minižáci doma se Zlínem

  Ve čtvrtek 15. 2. jsme na Hynaisce přivítali celek Zlína. Naposled jsme se společně střetli na turnaji v Žilině, kdy se radoval soupeř z pomezí Hostýnských vrchů. (Pokračování textu…)

 • U12ky v sobotu v Mohelnici

   O víkendu jsme zavítali na nám dobře známou palubovku Mohelnice. Věděli jsme, že mohelničtí dokáží soupeře doma potrápit. Naše předešlé utkání v 6. kole jsme zde urvali výsledek v náš prospěch až v posledních vteřinách zápasu. Proto výlet do Mohelky věstil vyrovnané špíly. (Pokračování textu…)

 • 1. Ročník Krinner cupu aneb výlet na Slovensko se sportovním vyžitím

  V pátek 2. 2., jsme se z hlavního vlakového nádraží vydali směrem ke státním hranicím k našim východním sousedům na Slovensko. V sobotu nás v Žilině čekal turnaj starších minibasketbalistov, kde jsme měli možnost zahrát si kvalitní utkání, vyzkoušet si mezinárodní palubovku a nabýt srovnání se  slovenským basketbalem.  Po bezproblémovém check-inu v nádražním foyer, nastoupení do vlaku a usazení se na svá místa i se všemi zavazadly, nic nebránilo jízdě vstříc dobrodružství. Zapomněli jsme pouze na Kevina, který zůstal sám doma. (Pokračování textu…)