U10

 • Hvězdy z U10 v Kyjově

  Na turnaji v Kyjově nás čekali kvalitní soupeři ze Zlína a Kyjova. S týmem Kyjova se jednalo přesně o ten zápas, který bychom potřebovali hrát pravidelně – vyrovnaný kvalitní soupeř, super atmosféra, zapálení všech hráčů, chuť po vítězství a dramatická koncovka. (Pokračování textu…)

 • U10 vs. Muži A

  Odložené Velikonoční utkání naší kategorie U10 proti nadějné kategorii Mužů A se odehrálo ve čtvrtek na hale UP. Zrada vlastního trenéra, který oblékl dres za dospělou kategorii nakopla kluky k velkému výkonu. (Pokračování textu…)

 • Předvelikonoční přátelák U10

  Před Velikonocemi a rozprchnutím se na dovolené jsme si zajeli za soupeřem do Podolí na kvalitní přátelské utkání. Tentokrát sice v menším počtu než obvykle,  ale i přesto v bojovné náladě. Utkání splnilo účel i očekávání – částečně vyrovnané utkání s velice dobrým soupeřem, které bude naším bojovníkům jen ku prospěchu v jejich dalším sportovním životě. (Pokračování textu…)

 • Videovzpomínka na finálové odpolede Olomoucké školní ligy je tady!!!!

 • Olomoucký turnaj U10

  Na 3. kolo turnajů U10 nám byly přiděleny kvalitní týmy z BŠ Praha, NH Ostrava a NH Ostrava-Poruba.  Naši nejmladší basketbalisti zakusili poprvé bojovnost hráčů mimo okolí Olomouce. Netřeba říkat, že se s novou výzvou statečně poprali a vůbec se nenechali zahanbit.  (Pokračování textu…)

 • Mikroliga U10

  Kategorie U10 se v neděli 24.2. zúčastnila turnaje Mikroligy v Prostějově, kde se potkali s dalšími týmy z Přerova, Mohelnice a Prostějova. Netradičně, oproti dalším turnajům se hrálo 3v3 na celé hřiště. Naši kluci prošli bez problémů celým turnajem a věřím, že si diváci užily pěkné akce našich nejmladších bojovníků.  (Pokračování textu…)

 • U10 na turnaji v Jeseníku

  Nově postavená hala v Jeseníku hostila další z turnajů kategorie U10. I přes vysoký počet omluvenek odcestovalo do hor 13 našich benjamínků a věřím, že kdo se turnaje zúčastnil zcela jistě nelitoval. Tentokrát na nás čekali soupeři z Přerova, Mohelnice a Jeseníku. Utkání s Jeseníkem bylo naše první dramatické a vyrovnané utkání až do posledních vteřin, které přineslo spoustu emocí jak hráčům, tak i divákům.  (Pokračování textu…)

 • Mikulášský turnaj U10

  Naši nejmenší benjamínci odjeli na svůj další celodenní turnaj, tentokráte bylo cílem Brno – Podolí. Skvěle zorganizovaný turnaj s celkovým počtem 6 týmů nejen z Moravské části, ale i z východních Čech, přinesl klukům nespočet zkušeností a nové kamarády z basketbalového prostředí. Všichni si užili super basketbalový den na hřišti i mimo něj. (Pokračování textu…)

 • Noc v tělocvičně BCM – podzimní edice roku 2018 (7) 1.-2.12.2018

     Report a fotografie z proběhlé noci v tělocvičně naleznete na www.nocvtelocvicne.cz/

 • Sportovní výlet U11 na kval. MS ČR-Francie

   U11 v silné sestavě 13 hráčů podpořený neméně hojným rodičovsko sourozeneckým gangem si v pátek 30.11. střihli výlet do Pardubic na kvalifikační utkání MS do Číny, (Pokračování textu…)