U10 (roč. 2013 a ml.)

 • U10 mají za sebou poslední letošní soutěžní utkání

  V sobotu se na hale UP naše nejmladší herní kategorie postavila naposledy v této sezoně mixu Zlína v rámci soutěže U10. Teď už nás budou čekat jen přátelská utkání a snad i turnaj ČBF pro kategorii U10. (Pokračování textu…)

 • Souboj o Olomouc zvládli lépe naši kluci

  Kategorie U10 o víkendu odehrála na Stupkárně derby proti dívčímu týmu OSK Olomouc. Tělocvična narvaná k prasknutí povzbuzujícími rodinnými příslušníky a spousta sportovně nadšených dětí. Takové bylo sobotní odpoledne v Olomouci. (Pokračování textu…)

 • Hráči U10 si podmanili Kyjov

  V sobotu v ranních hodinách se naši nejmladší v lehce okleštěné sestavě (vinou pololetních prázdnin a nemocí) vydali na další nadregionální turnaj pod hlavičkou ČBF, tentokrát do Kyjova. Soupeřem nám byl domácí Kyjov a kousek dále položené Dubňany. Oba soupeři byli mixem s rozmanitými věkovými kategoriemi. (Pokračování textu…)

 • U10 na návštěvě u mužů Redstone

  V úterý podvečer se naše nejmladší herní kategorie vyrazila podívat, jak se trénuje na nejvyšší mužskou domácí soutěž. O tom že basket není jen o zábavě a nedá se dělat na půl plynu se přesvědčili na vlastní oči, když sledovali, jak jejich hráčské vzory makají a nestíhají utírat pot z čela v průběhu celého tréninku. Úsměv je však odměnou po dobře odvedené práci. Kluci byli maximálně spokojení a nadšení. Reakce rodičů byly podobné. Děkujeme i hráčům a vedení Redstone, že nám umožnili nahlédnout pod pokličku a být součástí jejich přípravy na sobotní utkání. Kluci i s rodiči určitě dojdou hráče na oplátku podpořit do hlediště.

  (Pokračování textu…)

 • U10 doma urvali výhru se Zlínem

  O víkendu se naše nejmenší herní kategorie utkala na hale UP se soupeřem ze Zlína, od kterých jsme posledně schytali pořádný výprask. Tentokráte jsme začali lépe a dokonce jsme v prvních minutách vedli. Jenže nakonec jsme v prvním utkání nakonec o 20 bodů prohráli, zvláště nepozorností v obraně a nízkým herním nasazením. 

  (Pokračování textu…)

 • U10 si odvezli z turnaje Příboře lekci

  zřejmě ne jednu… Poslední turnaj mají za sebou hráči kategorie U10, na které v Příboře čekali domácí,  Nový Jičín a Snakes z Ostravy. Nutno podotknout, že se hrálo podle pravidel mini pro kategorii U11, na což si teprve zvykáme. (Pokračování textu…)

 • Pětizápasová nálož pro U10

  Tento víkend čekalo na naše nejmladší kluky 5 utkání ve dvou dnech. V sobotu ráno jsme odehráli dvě utkání ve Zlíně s domácím mixem a další den v neděli jsme vyrazili na turnaj do Podolí u Brna, kde na nás čekal mix domácích a mixy Blanska a Babic nad Svitavou.

  (Pokračování textu…)

 • Kluci U10 trénovali s hráči z KNBL

  V pondělí k nám na trénink na Heyrák dorazila vzácná návštěva. Kluci připraveni na zahájení tréninku a jen si špitají „Hele, to je Kuba Skalička“ a to ještě není všechno, v patách mu je Filip Halada. (Pokračování textu…)

 • Premiéra U10 na domácí půdě

  V sobotu se konalo derby mezi BCM Olomouc a OSK Olomouc. Pro naše nejmladší hráče to byla premiéra na domácí půdě, která jim vyšla na výbornou a děvčata z OSK porazili v obou utkáních. (Pokračování textu…)

 • U10 na turnaji v Lanžhotě

  Naši nejmladší hráči mají nabitý listopadový program. Tento víkend se účastnili turnaje pořádaným pod hlavičkou CZ BASKETBALL u hranic se Slovenskem. Soupeřem jim byly dívky domácího Lanžhota a převážně dívčí tým Blanska. (Pokračování textu…)