U10

 • U10 na turnaji v Jeseníku

  Nově postavená hala v Jeseníku hostila další z turnajů kategorie U10. I přes vysoký počet omluvenek odcestovalo do hor 13 našich benjamínků a věřím, že kdo se turnaje zúčastnil zcela jistě nelitoval. Tentokrát na nás čekali soupeři z Přerova, Mohelnice a Jeseníku. Utkání s Jeseníkem bylo naše první dramatické a vyrovnané utkání až do posledních vteřin, které přineslo spoustu emocí jak hráčům, tak i divákům.  (Pokračování textu…)

 • Mikulášský turnaj U10

  Naši nejmenší benjamínci odjeli na svůj další celodenní turnaj, tentokráte bylo cílem Brno – Podolí. Skvěle zorganizovaný turnaj s celkovým počtem 6 týmů nejen z Moravské části, ale i z východních Čech, přinesl klukům nespočet zkušeností a nové kamarády z basketbalového prostředí. Všichni si užili super basketbalový den na hřišti i mimo něj. (Pokračování textu…)

 • Noc v tělocvičně BCM – podzimní edice roku 2018 (7) 1.-2.12.2018

     Report a fotografie z proběhlé noci v tělocvičně naleznete na www.nocvtelocvicne.cz/

 • Sportovní výlet U11 na kval. MS ČR-Francie

   U11 v silné sestavě 13 hráčů podpořený neméně hojným rodičovsko sourozeneckým gangem si v pátek 30.11. střihli výlet do Pardubic na kvalifikační utkání MS do Číny, (Pokračování textu…)

 • Turnaj našich nejmenších v Přerově

  Naše nejmladší kategorie U10 si v sobotu užila svůj první oficiální turnaj, pořádaný Sokolem Přerov. Narazili jsme na soupeře z Kroměříže, Přerova a Zlína. Ve všech utkáních byla k vidění dravost a ten pravý hlad po míči od všech našich hráčů. (Pokračování textu…)

 • Přátelská utkání s Mohelnicí

  Během posledních 3 týdnů sehráli hráči kategorie U10 dvě přátelská utkání s Mohelnicí, jednou na domácí palubovce, podruhé u soupeře v Mohelnici. Pro některé hráče se jednalo o první seznámení s basketbalem proti hráčům z jiného města. (Pokračování textu…)

 • Výživná lekce pro obě skvadry. U10 hostily U11.

   Asi nejpodstatnější výstup ze včerejšího přípravného střetnutí mezi týmy U10/r.2009 a U11/r.2008 byl, že oběma půjde k duhu jednou za cca měsíc si to rozdat na hřišti a že oběma skupinám má tento zápas co dát. (Pokračování textu…)

 • Různé chutě perníku na turnaji v Pardubicích

     Ne že bychom sjížděli lajny na cestě k závislosti, chraň bůh, avšak ten pardubický se špetkou zázvoru a čokoládovou polevou nám na prvním velkém turnaji mezi sobě rovnými chutnal mdle a suše předvedenými výkony, více však chováním hráčů a jejich pojetím zájezdu. (Pokračování textu…)

 • Better late than never aneb tábor miníků roč.2007-2011 v srpnu na Bouzově

  Venkovní tábory, Příměstský tábor a basketbalové turnaje jdou od půlky srpna nemilosrdně jeden za druhým v režimu 24/7 a skoro není čas (Pokračování textu…)

 • První turnaj U10

  V sobotu 1.9.2018 odjela nově vzniklá kategorie U10 na svůj první turnaj do Ostravy. První polovina turnaje se odehrála ve formě 3 vs 3, odpolední část byla potom 5 vs 5. Celkové umístění týmů na turnaji nebylo až tak důležité, šlo nám zejména o radost z basketbalu a posbírání prvních basketbalových zkušeností s týmy mimo Olomouc. I přesto, že jsme odjeli na turnaj v menším počtu hráčů, tak turnaj splnil svůj účel – nikdo se nezranil a všichni se bavili basketbalem. Organizátorům patří dík za dobře zorganizovaný turnaj.

  (Pokračování textu…)