U11

• Snad jen zahřívací kolo po svátcích U11

Na odvetné utkání do Kroměříže jsme odjeli v trošku oslabené sestavě nemocemi a menšími zraněními. Paradoxně jsme ale byli rádi, že budou na sebe muset vzít zodpovědnost a vetší počet kontaktů s míčem i hráči, kteří jinak spoléhají na ostatní a raději se drží v ústraní. Pro změnu jsme zvolili vlažnější vstup do utkání a nechali soupeře rozběhnout. Soupeřovic rychlíky se nám opravdu těžko zastavovalo v obou utkáních. Pochvala Šlezarovi, že byl schopen konkurovat opravdu rychlým soupeřům a zastavil nejeden jejich vpád na naší polovinu. (Pokračování textu…)

• Společné vánoční zápolení kategorií U11, U12 a U13

V magickém datumu 12.12., kdy zbývá pouhých 12 dní do Vánoc, se na ZŠ Stupkova sešly hned tři naše mládežnické kategorie, aby si poměřily síly v „čunče“ a ve střeleckých soutěžích. V rozlosovaných družstvech se objevily názvy týmů jako Ježci, Rajčata, anebo Keďáci. (Pokračování textu…)

• Předvánoční výhra U11

V neděli ráno (pro některé až moc brzo ráno) jsme odjeli do Jeseníku na poslední utkání v roce 2019. Tentokrát pro nás v neobvykle nízkém počtu z důvodu velkého počtu nemocných. První zápas kluci makali už od první čtvrtiny a soupeřům dali jasně najevo, že si přijeli pro výhru. Rychlými protiútoky a kvalitní obranou jsme už v poločase soupeři utekli na dvouciferný rozdíl ve skóre. Ještě se nám u všech hráčů nepodařilo odstranit zbrkle přihrávky a chytání míčů do jedné ruky, ale kluci se zlepšují zápas od zápasu.  (Pokračování textu…)

• Nepřesvědčivé výkony U11

Na své poměry velice nestandardní  a ospalý výkon podalo v sobotním utkání proti Šumperku družstvo U11. Začátek prvního utkání byl příslibem dalšího bojovného dopoledne na hale UP z naší strany, ale po prvních dvou čtvrtinách postupně odcházela naše pozornost a hlad po míči. (Pokračování textu…)

• Devátá edice Noci v tělocvičně je za námi

Devátá edice Noci v tělocvičně je za námi, zde na tomto odkazu www.nocvtelocvicne.cz najdete kompletní report a spoustu fotek….

• U11 okusili hořkost porážky

Ačkoliv odcházel tým U11 ze zlínské tělocvičny poražen, neměl jediný důvod věšet hlavu a být smutný. V obou utkáních hráči předváděli sympatické a hlavně kolektivní představení s oranžovým míčem. Navíc naši hráči už dávno ví, že taková těsná porážka sice bolí, ale poučení a zkušenosti, které si odnesou do příštích zápasů jsou nesmírně cenné.  (Pokračování textu…)

• Derby U11

Hráči týmu U11 přivítali na domácí palubovce sousedy z Prostějova, kteří přijeli s týmem složeným zejména z hráčů mladších ročníků 2010 a 2011. Naše motory jsme zapnuli až ve druhé čtvrtině a pomalu jsme ukrajovali dvouciferný náskok, který si orli s přehledem vypracovali v první periodě. Obě utkání byla vyrovnaná, o čemž svědčí i nízký rozdíl ve skóre. Soupeř náš obě utkání trápil s 2-3 hráči, kteří na tom byli individuálně velice skvěle a dokázali se snadno prosadit skrz naší obranu.   (Pokračování textu…)

• U11 vítězí na domácí palubovce

Družstvo U11 sehrálo dvě utkání na domácí palubovce proti celku z Kroměříže. I přesto, že začali kluci první čtvrtinu v pomalejším tempu bez známek udýchání, podařilo se nám od druhé čtvrtiny přepnout bojovný mód a zbytek obou dvou utkání udržet soupeře na maximálně 6 bodech ve čtvrtině. (Pokračování textu…)

• Pojď hrát s námi basketbal

• U11 zahájili sezonu v Pardubicích

U11 zahájili sezonu přípravným turnajem v Pardubicích, kde postupně narazili na družstva Hradec Králové, BA Sparta Praha dívky, BA Sparta Praha chlapci, BK Studánka a BK Pardubice. Začátek a první zápas turnaje byl pro nás vlažnější.  (Pokračování textu…)