U11

 

 • Heyrák bude hrát za Phoenix Suns!

   V letošním ročníku juniorské NBA budou kluci a děvčata ze ZŠ Heyrovského nastupovat v dresech Phoenix Suns. Na slavnostním draftu jim vylosoval tým z vysluněné Arizony, bývalý hráč NBA Jiří Welsch. Tým, jenž tvoří většina hráčů, kteří na Heyráku prošli sportovní přípravkou Basketbalového centra mládeže v Olomouci, se pokusí navázat na úspěchy z let minulých a hlavně užit si dny plné basketbalu, které tato mezi školní soutěž přináší. Držme jim palce!

  (Pokračování textu…)
 • Tým BCM Olomouc si přivezl bronzové medaile z NF U12

  Druhý květnový víkend se konalo Národní finále mladších minižáků U12 ve Žďáru n. Sázavou. Náš tým ve pod vedením trenérů O. Zatloukala, L. Kapani a M. Dosedělové přivezl bronzové medaile!!!

  Kluci se v základní skupině utkali nejdříve s Frýdkem-Místkem (67:42) a následně narazili na mistry pražského přeboru Tygry Praha (84:86). V zamotané skupině kde měl každý tým po jednom vítězství jsme nakonec skončili s nejlepším skóre na 1.místě a ve čtvrtfinále jsme narazili na Pardubice. Zápas jsme skvěle zvládli a nakonec po výhře 80:61 postoupili do nejlepší 4 turnaje! V semifinálovém zápase jsme poměřili síly s dosud suverénním týmem NH Ostrava. Konečný výsledek (93:64) se může zdát „jednoznačný“, ale na hřišti to byla pořádná mela, ještě v poločase 49:38.

  Do zápasu o 3.místo jsme vstoupili nekompromisně proti Sršňům z Písku. Kluci se nebáli a perfektně soupeře zaskočili. V poločase 46:21 a zdálo se, že je hotovo. Ovšem ve třetí části nás soupeř přitlačil a ukázal, že ještě není konec. Čtvrtina 5:16 pro soupeře! V poslední Q jsme už ale zápas kontrolovali a úspěšně dovedli do vítězného konce 71:45 a tím získali po dlouhých letech opět cenný kov na závěrečném republikovém turnaji a současně si pro další rok zajistili i místo na NF U13!

  Do ALL STAR sestavy celého turnaje se dostal i náš borec Vojta Macháček. Nejlepšími střelci našeho týmu byli shodně s 69 body Ondra Němčák a Šimon Suchánek.

  Určitě je na čem dále pracovat a co rozvíjet! Zmíním pouze naše TH. Za celý turnaj jsme měli tuto bilanci: 160/66 = 41%.

  Na závěr se sluší poděkovat rodičům, kteří celé 3 dny kluky neskutečně povzbuzovali, chovali se sportovně a svými hlasivkami a bubny byli opravdu naším šestým hráčem! Díky.

 • Kluci U11 vyhráli nadregionální turnaj ČBF v Hradci Králové

  Družina 15 borců vyrazila v sobotu ráno směr východní Čechy na 4. kolo nadregionálních turnajů U11 do Hradce Králové.

  (Pokračování textu…)
 • Družstva U11 a U12B sehrála derby

  Vzájemné měření sil mezi kluky U11 a U12b dopadlo lépe pro starší hráče.

  (Pokračování textu…)
 • Přijďte nás povzbudit!!!!
 • U11 doma přivítali Kroměříž

  Minižáci U11 v posledním soutěžním domácím utkání na hale UP, přivítali „mix“ Kroměříže.

  (Pokračování textu…)
 • Minižáci U11 se zúčastnili nadregionálního turnaje ve Žďáru nad Sázavou

  V neděli vyrazili kluci z U11 k turnaji na Vysočinu. Nevedli si vůbec špatně a v konkurenci týmů z různých oblastí ČR se umístili na celkovém 2. místě.

  Zalepené oči, zívající ratolesti i ranní skřekot skřivanů. Nedělní rána bývají krutá…

  (Pokračování textu…)
 • Minižáci U11 se utkali se Zlínem

  Nejmladší minižáci U11 odehráli o uplynulém víkendu dvojutkaní ve Zlíně.

  (Pokračování textu…)
 • Kluci U11 doma zdolali Zlín

   O uplynulém víkendu se utkali nejmladší minižáci doma s družstvem Zlína. Mikuláš…

  (Pokračování textu…)
 • Nejmladší minižáci dvakrát prohráli v Prostějově

  O uplynulém víkendu se sobotní odpoledne na ZŠ Dr. Horáka neslo v duchu tradičního hanáckého derby…

  (Pokračování textu…)