U11

 • U10: Turnaj ovládli naši nejmladší

  V sobotu se nám podařilo uspořádat mini turnaj kluků kategorie U10. Naše nejmladší družstvo (Pokračování textu…)

 • Výlet do Šumperku aneb jak nám padal míč z ruky

  Prvním pozitivem bylo, že jsme odjeli poprvé na utkání v plné sestavě. Chyběli pouze benjamínci Šuranský a Suchánek. Nicméně utkání rozhodně nepatřily do skupiny „reklama na minibasketbal“ a to hned z mnoha důvodů. Jedním z důvodů byla bohužel 4-hodinová ospalost pár našich hráčů, kteří se ne a ne dostat do tempa utkání a ukázat zapálení do hry.  (Pokračování textu…)

 • „Oplatky se pečou“ aneb U11 oplatili porážku Zlínu

  Tentokrát dorazil oslabený Zlín na naší domácí palubovku a měli jsme jim co vracet z prvního vzájemného setkání, kdy nás porazil vždy rozdílem pár bodů. Nenechali jsme nic náhodě a oba dva zápasy jsme hráli vždy se 6 hráči na palubovce. (Pokračování textu…)

 • Slavíme 70 let od vzniku 🙂
  Zveme vás na slavnostní galavečer, který se uskuteční v sobotu 7.3. 2020 v Regionálním Centru Olomouc, záštitu převezme olomoucký primátor.
  Večerem bude provázet olympijský vítěz Aleš Valenta a součástí programu by kromě jiného také mělo být ocenění nejvýznamnějších osobností (funkcionář, trenér, sportovec s historickým mezinárodním úspěchem) a nejúspěšnějších sportovců SK UP (mezinárodní sportovní úspěch z posledních 4 let).
  Lístky jsou v prodeji v prodejně UPoint na Horním náměstí.
 • Letní příprava U15, U14, U13 a U12 v srpnu v Lipové

  Letní basketbalový tábor SK UP BCM Olomouc, srpen 2020

  1. turnus Ne 9. – Pá 14.8.2020                               U15/06, U14/07
  2. turnus Ne 16./ Po 17. – So 22.8.2020           U13/08 / U12/09

  (Pokračování textu…)

 • Kvalifikace o NF U11

  V předehrávané kvalifikaci o MČR nás čekal ve dvou utkáních soupeř z Prostějova. I přes absenci několika hráčů, jsme věřili klukům, že mají na to se kvalifikovat.  (Pokračování textu…)

 • U10 v dohrávce ve Zlíně a sbohem, Kobe

  Další 2 zápasy má za sebou naše nejmladší družstvo U10. Na palubovce Zlína předvedlo solidní týmový výkon. (Pokračování textu…)

 • Derby U11 v Prostějově

  Do utkání jsme vstoupili velice bojovně a hned od prvních minut jsme soupeře přehrávali. Ke konci první čtvrtiny ale Orli zmobilizovali své síly a začali nám tropit problémy svými nebojácnými nájezdy. I přes velké množství zbytečně ztracených míčů z driblinku nebo přihrávkou do země nikoho se našim klukům podařilo uhájit bodový náskok z první čtvrtiny a zvítězit tak v prvním utkání. (Pokračování textu…)

 • Přátelské utkání U11 ve Vyškově

  Tým U11 zajel předvádět své basketbalové umění do nedalekého Vyškova. V první polovině utkání jsme měli navrch a zejména díky bojovnosti na obranné polovině a získaným míčům jsme rychle doručovali do soupeřova koše jeden míč za druhým. (Pokračování textu…)

 • Snad jen zahřívací kolo po svátcích U11

  Na odvetné utkání do Kroměříže jsme odjeli v trošku oslabené sestavě nemocemi a menšími zraněními. Paradoxně jsme ale byli rádi, že budou na sebe muset vzít zodpovědnost a vetší počet kontaktů s míčem i hráči, kteří jinak spoléhají na ostatní a raději se drží v ústraní. Pro změnu jsme zvolili vlažnější vstup do utkání a nechali soupeře rozběhnout. Soupeřovic rychlíky se nám opravdu těžko zastavovalo v obou utkáních. Pochvala Šlezarovi, že byl schopen konkurovat opravdu rychlým soupeřům a zastavil nejeden jejich vpád na naší polovinu. (Pokračování textu…)