U11 (roč. 2012)

 

 • Super výkon od U11B ve Zlíně

  V sobotu jsem odehrály poslední dvojzápas letošního roku a to ve Zlíně. Už před zápasy jsme věděli, že to bude těžký soupeř a velmi vyrovnaná dvě utkání. A jak jsme předpokládali tak to bylo, Zlín na nás nastoupil s obrovskou bojovností a tvrdostí a na to jsme někteří nebyli ještě po cestě připravení. Po první velmi vlažné čtvrtině, kluci ve druhé čtvrtině začali bojovat o každý míč. V prvním zápase jsme nakonec zvítězili 40:34. Po malé pauze začalo druhé utkání. Jako vždy jsme si mysleli, že to půjde samo a zase jsme nebojovali. V druhém poločase se kluci vyburcovali a začali znovu chtít vyhrát a hlavně se o to chtěli poprat. Asi 8 sekund do konce jsme prohrávali o 1 jediný bod, kluci skvěle zabojovali a získali míč a poslední střelou utkání rozhodli o našem vítězství nad Zlínem i v druhém utkání a to 29:28. Kluci zaslouží pochvalu i za obranu, kdy už skoro pokaždé měli správné postavení, ale hlavně zaslouží pochvalu za to, že i když se prohrávalo tak to nevzdali a bojovali dál.  

 • U11 v Jeseníku

  16.12. Jsme se vydali na nejdelší cestu do Jeseníku, kde jsme odehráli poslední dvojutkani tohoto roku. Musím říct, ze takovou tělocvičnu musí závidět celá republika, včetně nás 🙂 třeba se jednou BCM taky dočká důstojného prostředí pro tréninkový proces mladých baskeťáku!

  Oba zápasy se vyvýjeli vcelku jednoznačně, ale soupeř ukázal, ze do budoucna bude velmi nebezpečný!

  Díky všem rodičům za cestu i skvělou podporu🙏

  Basketbal Jeseník vs BCM 22:120 a 16:102

 • U11 2x přesvědčivě ve Valmezu

  V sobotu 2.12. jsme se vydali na brzké utkání do Valmezu. Cesty byly čerstvě zaváté sněhovou nadílkou, tak jsme radši vyrazili s předstihem. Na místě jsme již předvedli nadmíru pozitivní výkon, kde jsme soupeře 2x porazili v poměru 1:152 a 3:92. Děkujeme všem rodičům za podporu a pomoc s odvozem!

 • Nadregionální turnaj U11

  V sobotu jsme pořádali NRT U11 u nás v Olomouci. Turnaje se zúčastnili celkem 3 družstva, TJ Start Havířov, BCM Olomouc A a BCM Olomouc B. První zápas se odehrálo derby našich kluků, A vs B ( bílé družstvo vs oranžové družstvo). Které od začátku až do konce bylo vyrovnané, bojovné a plné emocí. Nakonec vyhrál o jediný bod tým BCM Olomouc A, tedy tým kluků v bílém.
  Druhý a třetí zápas odehrál tým TJ Start Havířov vždy proti jednomu z našich družstev. Naši kluci předvedli to nejlepší co umí ale bohužel soupeř z Havířova byl lepší a zkušenější a proto oba zápasy jasným výsledkem vyhrál. Pro kluky jsme si ještě připravili v pauze mezi druhým a třetím zápasem dovedností soutěž, v podobě slalomu s driblingem a následným zakončením na koš. Soutěž probíhala ve trojicích a tři nejrychlejší trojice dostali diplom a sladkou odměnu. Po třetím zápase následovalo ještě vyhlášení týmů a individuálních ocenění. Vyhlášeno bylo 6 all star hráčů a jeden MVP hráč celého turnaje.


  Rodičům děkujeme za pomoc při organizaci a vytvoření skvělé atmosféry pro všechny kluky.

 • U11 2x vítězně ve Zlíně

  V sobotu jsme odehráli dvojutkání na půdě Zlína. Před námi hráli své utkání i naše U13tky, takže jsme stihli zafandit druhý poločas posledního zápasu. Na hřišti jsme měli sice pomalejší start, ale nakonec jsme zápasy dotáhli do dvou vyšších vítězství. Děkujeme všem rodičům za ochotu a pomoc s dopravou a za fandění! 

   

  Fastav Zlín vs BCM Olomouc 16:122 a 11:84

 • U11 „A“ si 2x poradila s Prostějovem

  V sobotu ráno jsme hostili tým z Prostějova. Už na pohled šlo vidět, že budeme hrát s o hodně mladším soupeřem. Oba zápasy se vyvyjeli jednoznacne, ale chtěl bych hlavně vyzdvihnout kluky z PV, kteří se ničeho nebáli a sbírali zkusenosti, které určitě zúroči do další kariéry! 

  Bcm vs PV 101:0

  Bcm vs PV 91:0

 • Basketbalový víkend U11B

  Družstvo U11 B odehrálo v sobotu druhé kolo soutěže a to v Jeseníku, kde jsme první zápas prohráli ale druhý jsme zabojovali a dokázali druhý zápas vyhrát. nakonec si tedy vezeme z Jeseníku jednu výhru a jednu prohru. V neděli jsme se zúčastnili prvního letošního NRT U11 který pořádala Kroměříž. Na turnaji jsme předvedli slušný výkon, ale ani na domácí Kroměříž ani na Nový Jičín jsme nestačili a proto si odvážíme konečné třetí místo.

   

 • U11 smírně ve Zlíně 1:1 na výhry

  V sobotu 19.11. naše U11tky odjely na zápas do Zlína

  (Pokračování textu…)

 • U11 vítězně s Kroměříží

  První domácí dvojutkání mají za sebou naše U11A, přivítali jsme družstvo z Kroměříže.  Celé utkání se neslo ve velmi bojovném duchu, se šťastným koncem pro nás. Je ale potřeba aby všichni kluci co jdou na hřiště chtěli hrát a zlepšovat se, ne aby jsme je jako trenéři nutili do bojovnost:)

  Výsledky dvojutkani: 71:29 a 68:32

 • U11B odehráli první utkání sezóny ve Zlíně

  Kluci z U11B odehráli dvě utkání ve Zlíně. (Pokračování textu…)