Pohár rektora 2018

Rozlosování

Skupina A Skupina B Skupina C Skupina D
SK UP BCM Olomouc A SK UP BCM Olomouc B NH Ostrava A BC Grizzlies Plzen
SAM Brno BC Vysočina Žilina NH Ostrava B
Sokol Pražský Brandýs n nad Labem BC Kolín Slavia Kroměříž
Pátek 31. 8. 2018
Čas utkání plocha Čas utkání plocha
g1 13:00 14:15 Olomouc A – Brno VP g2 13:00 14:15 NH „A“ – Kolín MP
g3 14:30 15:45 Olomouc B – Vysočina VP g4 14:30 15:45 NH“ B“ – Kroměříž MP
g5 16:00 17:15 Žilina – Kolín VP g6 16:00 17:15 Brno – SoPR MP
zahájení – 17:15
g7 17:30 18:45 Plzeň – Kroměříž VP g8 17:30 18:45 Brandýs – Vysočina MP
g9 18:45 20:00 Olomouc A – SoPR VP g10 18:45 20:00 Žilina – NH „A“ MP
Sobota 1. 9. 2018
Čas utkání plocha Čas utkání plocha
g11 8:30 9:45 NH „B“ – Plzeň VP g12 8:30 9:45 Olomouc „B“ – Brandýs MP
g13 10:00 11:15 (WQ1)čtvrftinále A1vsC2 VP g14 10:00 11:15 čtvrtfinále A2-C1(WQ3) MP
g15 11:30 12:45 skupina útěchy g1 VP g16 11:30 12:45 skupina útěchy g2 MP
g17 13:00 14:15 (WQ2)čtvrtfinále b1 – d2 VP g18 13:00 14:15 čtvrtfinále b2-d1(WQ4) MP
g19 14:30 15:45 skupina útěchy g3 VP g20 14:30 15:45 skupina útěchy g4 MP
g21 16:00 17:15 semifinále WQ1 – WQ2 VP g22 16:00 17:15 LQ1 – LQ2 (vítěz o 5. -6.) MP
g23 17:30 18:30 semifinále WQ3 – WQ4 VP g23 17:30 18:30 LQ3 – LQ4 (vítěz o 5.6.) MP
Utkání Muži 1. liga VP g24 18:45 20:00 semifinále WQ3 – WQ4 MP
trenérské posezení…
Neděle 2. 9. 2018
Čas utkání plocha Čas utkání plocha
g25 8:30 9:45 o 7. místo VP g26 8:30 9:45 skupina útěchy g5 MP
g27 10:00 11:15 o 5. místo VP g28 10:00 11:15 skupina útěchy g6 MP
g29 11:30 13:00 finále VP g30 11:30 13:00 o 3. místo MP
vyhlášení 13:15

Přihlášená družstva:

  1. BCM Olomouc A
  2. BCM Olomouc B
  3. SAM Brno
  4. Sokol Pražský
  5. BC Vysočina
  6. MBK Žilina
  7. NH Ostrava A
  8. NH Ostrava B
  9. Slavia Kroměříž
  10. Brandýs nad Labem
  11. BA Grizzlies Plzeň
  12. BC Kolín

Pohár rektora Univerzity Palackého v Olomouci  2018  Basketbalové centrum mládeže Sportovního klubu Univerzity Palackého Vás zve na mezinárodní basketbalový turnaj. Předpokládaná účast týmů z Česka, Slovenska, Polska, Rakouska a Maďarska.    Kategorie: U13, chlapci narozeni 2006 a mladšíPravidla: dle pravidel minibasketbalu pro kategorii starších minižáků, garance minimálně 5 utkání Datum: 31.8.-2.9.2018Místo konání a kancelář turnaje: hala UP v Olomouci, U Sportovní haly 2Oficiální web turnaje: http://www.bcmolomouc.cz/Termín a způsob registrace: do 30. 5. 2018 na email: karel.hulka@upol.czStartovné: 2 000 Kč/tým nebo € 80/ tým do 30. 6. 20182 500 Kč/tým nebo € 100/ tým do 31. 7. 2018 Platba: Fio Banka 2300518361/2010IBAN: CZ1520100000002300518361BIC: FIOBCZPPXXXV ceně startovného: tričko turnaje pro každého účastníka, doprovodný programDatum příjezdu: turnaj začne v pátek 31. 8. 2018 v odpoledních  hodináchStrava: zajištěna přímo na hale UP, plná penze 220,-/den resp. € 9/den; stravování začne v pátek večeří, končí v neděli obědem, lze domluvit i jednotlivá jídla.Ubytování: VŠ koleje 100 m od haly UP, cena 330,-/noc/osoba resp. €14/osoba/noc.Doprovodný program: trenérské posezení, Lanové centrum PROUD Olomouc, Aquapark Olomouc, prohlídka historického centra s průvodcem.