U13B – Mohelnice nad naše síly

Družstvo U13B sa opäť v nedeľnom termíne stretlo na domácej pôde so super z Mohelnice.

Už od začiatku prvého stretnutia bolo jasné, že to bude tesný a vyrovnaný zápas. Nasvedčovala už tomu polčasová prestávka kde bol rozdiel skóre len dvoj bodový (26:24). Do druhého polčasu kluci nevstúpili vôbec dobre a super sa utrhol na rozdiel 5 bodov. V závere už nestačili sily a super vyhral zaslúžene troj bodovým rozdielom.

SK UP BCM Olomouc U13B – BK Mohelnice 42:45

Druhý zápas prebiehal podobne ako prvý. Do polčasovej prestávky sme odchádzali opäť za tesného skóre (28:35). Bohužiaľ druhý polčas klukom nevyšiel a super si teda odniesol z Olomouca dve tesné výhry.

SK UP BCM Olomouc U13B – BK Mohelnice 53:62

Veľká vďaka patrí všetkým hráčom a rodičom, ktorý prišli aj v nedeľu a fandili v tak náročných zápasoch. Za vypichnutie určite stoja individuálne výkony Kvapila, Kočířa a Vidrmana, ktorý bojovali na oboch stranách palubovky a držali svoje družstvo stále na dostrel.