Předehrávka U13B s Prostějovem

V predohrávke chlapci z U13B odohrali ťažké zápasy proti favoritovi.

Už od začiatku prvého zápasu bolo zrejmé, že súper je dobre pripravený. V prvom zápase nám favorit nedal šancu na poriadne zakončenie a chlapci sa na strelenie koša museli poriadne nadrieť. Už v polčase (10:42) bolo jasné kam zápas smeruje. V druhej polovici dostalo príležitosť v rotácii viacero hráčov, aby mohli zbierať herné skúsenosti proti tak náročnému súperovi.

SK UP BCM Olomouc B 16:85 BCM Orli Prostějov

Druhý zo zápasov začal ďaleko lepšie ako ten predchádzajúci a chlapci dokázali prvú štvrtinu držať krok so súperom. V neskoršej časti hry sa však ukázala kvalita prostějovských hráčov a dala nám zabrať. Do polčasovej pauzy sme vchádzali s 30 bodovým rozdielom (14:44). Druhý polčas sa niesol v duchu prvého zápasu, kde sme opäť zapájali do hry všetkých hráčov.

SK UP BCM Olomouc B 23:92 BCM Orli Prostějov

Veľká vďaka patrí rodičom a samozrejme aj hráčom, ktorí v utorok prišli podporiť našich hráčov, a dokázali vytvoriť výbornú atmosféru.