U13B odohrali prvé zápasy na pôde súpera v Jeseníku

V sobotu 7. 10. odohrali chlapci U13B dva veľmi náročné zápasy v Jeseníku. Bohužiaľ ani jeden zo zápasov sa nepodarilo doviesť do úspešného konca.

Prvý zápas nevychádzal chlapcom podľa plánu hneď od začiatku, kedy v prvej štvrtine nedokázali streliť ani jeden kôš. V druhej štvrtine sa im tento problém podarilo eliminovať, ale v polčase bol rozdiel už cez 25 bodov. Začiatok druhého polčasu sa niesol v duchu zlepšenej hry, kedy sa podarilo manko znížiť pod 20 bodovú hranicu. Nakoniec to nestačilo a zápas skončil 31 bodovým rozdielom v prospech súpera.

Basketbal Jeseník 67:31 SK UP BCM Olomouc B

Priebeh druhého zápasu bol ďaleko vyrovnanejší. Prvá štvrtina vyšla naším chlapcom na výbornú a dokázali ju vyhrať 8:12. Na polčasovú prestávku sme odchádzali s 5 bodovým mankom (22:17). Štart druhej polovice nám bohužiaľ nevyšiel a aj druhý zápas sme prehrali rozdielom 12 bodov.

Basketbal Jeseník 49:37 SK UP BCM Olomouc B

Veľká vďaka patrí všetkým rodičom a hráčom, ktorí sa na tomto náročnom zápase mimo Olomouca zúčastnili. Pochvala patrí takisto aj súperovi, ktorý sa na nás so svojím zmiešaným družstvom výborne pripravil.