Odvetné derby U14

Druhé derby letošní sezony odehrála kategorie U14 na horké půdě Prostějova. První čtvrtina byla z říše tragických, kdy jsme ji ukončili se skóre 2:21 pro soupeře, který se tímto dostal na koně a navýšil se jeho hlad získat první vítězství v sezoně.

Naštěstí v naší druhé pětce čekali na vypuštění dravci Mlčoch, Kubík a Weiser, kteří zaveleli k obratu. Úspěšně pokryli hráče, kteří nám dělali největší problémy na začátku utkání a zároveň i rozproudili náš ospalý pohyb na útočné polovině. Do konce poločasu bylo skóre vyrovnáno a opratě utkání jsme pomalu dostávali do našich rukou.

Druhý poločas jsme celkově zlepšili pohyb na útočné polovině a místy jsme dokázali zůstat trpěliví ve spacingu a vytvářet si tak kvalitní příležitosti pro zakončení. Gratulace hráčům, že se dokázali mentálně dostat z obrovské deky první čtvrtiny. Na druhou stranu se pod takovouto deku nemůžeme v utkáních dostávat vlastními chybami a bojácností. Tak hurá zpět do tréninku!

Orli Prostějov : BCM Olomouc (52:68)