Kvalifikace o Extraligu U17

V sobotu 19.6. tým U17 odehrál ve Žďáru nad Sázavou kvalifikační turnaj o extraligu U17.

V prvním utkání nastoupili proti domácímu Žďáru.
Utkání jsme nezvládli mentálně a hlavně kondičně. Soupeř neustále vedl a i když jsme se několikrát dokázali vrátit do utkání, množstvím nevynucených chyb se nám nedařilo držet vyrovnaný stav.

BK Vlci Žďár – SK UP BCM Olomouc 88:66
Kaštil 18, Kalita 13, Turna 10, Brož 9, Hofhans 4, Špička Jan 4, Grunta 3, Špička Jakub 3, Dočkal 2, Kráčmar 0, Očenášek 0, Flaks 0.

Druhé utkání jsme odehráli 1,5 hodiny po té. Soupeřem nám byl tým BA Sparta Praha. V krutém horku, už při rozcvičování byla nálada všelijaká.

Kondičně jsme vydrželi 8 minut. V poločase byl byl stav 47:28. Vypadalo to, že jsme utkání vzdali a bude se jen hrát o kolik to bude. Ale hráči se to nevzdali, zlepšili jsme hru, omezili ztráty
a v 37 minutě se dostali na rozdíl 8 bodů, kdy nás zastavila až vstřelená trojka a následná ztráta.