U13 zahájili sezonu v Kroměříži

První utkání přineslo spoustu basketbalových okamžiků z naší strany. Hned ze začátku jsme soupeři nedovolili se moc rozběhnout a utišili tím i domácí zarputilé fanoušky, kteří výjimečně nehnali své družstvo kupředu. Velkou bojovností, místy i úspěšnou agresivní obranou se nám podařilo ve čtvrté čtvrtině vyšplhat až na rozdíl 30 bodů. Příležitost v tomto zápase dostaly i naděje z týmu U12. 

Druhé utkání probíhalo naprosto v obráceném gardu. Hned od prvních minut jsme nechali soupeře rozběhnout do protiútoku, tahali jsme nohy za sebou, nechtělo se nám získat volné míče, pomalu jsme reagovali a všude jsme byli až druzí. Na pár minut zafungovalo zvýšení hlasu na naše opory, ale nemělo to dlouhého trvání. Až neuvěřitelné množství našich neproměněných „šoupáku“ po celý zápas poskytlo soupeři spoustu příležitostí pro rychlé protiútoky, které byli schopni nekompromisně trestat. Probralo se i domácí hlasité publikum a na naše hráče vytvořili tlak, který byl těžce zvladatelný pro některé naše hráče. Soupeř si tak velice jednoduchým basketbalem dokráčel k vítězství o 8 bodů.

Škoda druhého odfláknutého utkání z naší strany, jinak by to byl pěkný začátek sezony pro naši kategorii U13.