U12 s Mohelnicí doma vítězně 23. 9. 2017

V sobotu jsme vstoupili do naší domovské soutěže U12 domácím utkáním proti našim starým známým z Mohelnice. Hned od úvodního rozskoku jsme na soupeře zatlačili dobrou obranou a po ziscích a jednoduchých koších z rychlých protiútoku jsme první poločas ovládli 35:3. Během druhého poločasu náš rozjetý vlak trochu zpomalil, ale i přesto jsme utkání dotáhli do vítězného konce.

SK UP Olomouc – TJ MEZ Mohelnice  58:12 (24:2, 35:3, 47:11)
Body: Selucký 16b, Kaštil 14b, Kráčmar 12b, Vojtko 4b, Simper 4b, Očenášek 3b, Bouzek 3b, Pazdera 2b, Krátký, Kalita, Hrnčíř, Flaks.

Do druhého utkání soupeř z Mohelnice vstoupil v mnohem lepším světle. Celý poločas s námi dokázal držet krok, za což lze jen chválit.  Naopak naši hráči s typickým „jo to máme vyhraný“ polevili v obraně i nasazení. Po poločase naše třetí kvarta opět nastartovala motory a vyhrála svoji čtvrtinu 13:0, čím překlopila utkání na naši stranu.

SK UP Olomouc – TJ MEZ Mohelnice 45:15 (8:3, 18:9, 31:9)
Body: Kaštil 10b, Kráčmar 8b, Pazdera 7b, Vojtko 6b, Selucký 6b, Flaks 4b, Očenášek 2b, Hrnčíř 2b, Krátký 2b, Simper, Kalita, Bouzek.

Kluci určitě zaslouží pochválit za výbornou obranu, která soupeře v prvním poločase prvního utkání téměř nepustila přes polovinu. Po loňských dvou porážkách od Mohelnice (26:29 doma, 55:17 venku), je dobré vidět, že se zlepšujeme a že práce, kterou děláme na tréninku, má smysl. Cesta je ještě dlouhá chlapci, ale směr máme dobrý! Jen tak dál.