U17

 • 3 body z venku byly pro U17 „A“ zklamáním.

    Bez zraněného Rochovanského, bez Uličného a Paličky, kteří byli na lyžařském výcviku, jsme odjeli na palubovku Nového Jičína. V omlazené sestavě si odbyl premiéru Ladislav Hlávka.
  Soupeř, který je v tabulce poslední, nekladl žádný odpor. Do utkání zasáhlo všech 9 hráčů a všichni zaznamenali body.

  BC Nový Jičín – BCM Olomouc 61:92

  Waclawek 24, Pavlovič 13, Horák 13, Sedlák 11, Němčík 10, Sedláček 8, Hužva 6, Řezníček 5, Hlávka 2.

  (Pokračování textu…)

 • Druhá část soutěže začala pro U17 dobře.

   Po 14 dnech jsme si po skončení základní části dali odvety se soupeři z posledního kola.

  V sobotu jsme hostili Zlín. Tentokrát jsme byli lépe připraveni a také motivováni. Už od 1. minuty nebylo pochyb kdo je v tomto duelu favoritem.
  Po čtvrtinách 31:10, 25.4, 26.10 a 14:13 bylo naše vítězství jednoznačné.

  (Pokračování textu…)

 • Stručné zhodnocení základní části, pohledem kapitána Matěje Paličky

    „První půlka sezóny měla svá pozitiva, ale zároveň je i lehkým zklamáním. Všechno začalo nevydařeným vstupem do prvních zápasů s Ostravou a dosud neporaženou Opavou. Ve značně oslabené sestavě jsme nedokázali uhrát důležité body, které nás mohou nyní mrzet. Zápas ve Žďáru bychom všichni nejraději vymazali z paměti a nešťastná koncovka proti Brnu nám úplně zavřela dveře do play-off. Ve všech zápasech rozhodovala především naše hlava. Krásným příkladem bylo utkání v Opavě, v jehož první půli jsme nabrali ztrátu 20 bodů, ale úsilím a bojovností v druhém poločase jsme dokázali zápas ještě zdramatizovat.
  (Pokračování textu…)

 • Poslední kolo základní části zvládli U17 úspěšně.

    Na utkání do Zlína, po vleklých nemocech a se značným tréninkovým výpadkem odjelo 8 hráčů.
  Průběh také tak vypadal. Z povinnosti se stal boj a Zlín, který zvítězil letos jen třikrát, byl odhodlaný nás porazit.
  30 minut bylo utkání vyrovnané (46:44) a hráči se trápili hlavně v koncovce. V 32 minutě se nám povedlo střelecké trápeni prolomit a 11 boby v řadě jsme utkání rozhodly.

  (Pokračování textu…)

 • DĚKUJEME…..                                                                 

   

   

   

 • Doma proti Brnu a Žďáru nad Sázavou

   Odvetné utkání proti Brnu mělo podobný průběh, jako když jsme hráli u nich. Vedení až o 15 bodů, jsme si nechali ukrást a v poločase vedli pouze o 8. Špatný nástup do 3/4 a po 25 minutách bylo vyrovnáno. Zbylých 14 minut to bylo koš za koš.
  Minutu před koncem jsme vedli o 4. Nedali jsme z pod koše, faulovali a soupeř proměnil (Pokračování textu…)

 • Napůl úspěšný „A“ tým U17

   Po velice zbrklém začátku utkání na obou stranách, kdy to na hřišti vypadalo jako na závodišti vozatajů, jsme nakonec převzali otěže do našich rukou a kontrolovali tempo zápasu. Dopracovali jsme se až k 20 bodovému náskoku, ale bohužel jsme v koncovce nebyli schopni udržet koncentraci a soupeř nás v závěru (Pokračování textu…)

 • Přípravkáři absolvovali Noc v Tělocvičně

  „   The same old story“… V žádném případě. Pokaždé máte kupu nových dětí, pokaždé máte jiné asistenty a pokaždé zažijete něco nového. A to je na tom asi to nejpřitažlivější, že vás děcka vždy něčím novým překvapí. Máte velkou odpovědnost umocněnou vzkazy rodičů, „Prosím vás, náš (jméno) ještě nikdy nebyl přes noc sám, víte, jako mimo rodinu.“, tak jako chcete nachystat pro všechny co nejpřitažlivější sportovní program, aby se optimálně nachystala i pohybová složka a akce měla smysl.

  Více na webu Noci v tělocvičně 

   

   

 • Co nás čeká a nemine