U19

• Doma a venku proti Novému Jičínu

Dvojutkání s Novým Jičínem vyznělo v obou případech jednoznačně pro nás. Jen mělo každé jiný průběh.

V sobotu v domácí hale jsme měli od prvních minut navrch. Začátek 17:2 napovídal o jasném průběhu a zapojení všech hráčů do rotace.
    Což se i stalo. Do poločasu se na palubovce vytočilo všech 11 hráčů.
    (Pokračování textu…)

• Vítězství a povinnost na domácím hřišti.

Naše první dvě utkání na domácí palubovce jsme odehráli s týmem Brna a Kroměříže.

V sobotu na halu UP přišlo i dost diváků. V Obou utkáních nám chyběl Jakub Waclawek a Jakub Nosek.

Utkání s Brnem se zdálo být po 1/4 jako jasná záležitost. Jenže během další 10 minutovky se karty obrátili a poločasové skóre bylo 36:35.

• U19 – tentokrát na palubovkách soupeřů úspěšně

Opět nás čekala dvě venkovní utkáni. Proti BK Snakes Ostrava B a BK Hladnov Ostrava.
    Museli jsme se obejít bez našich dvou bodových lídru Kalabise a Waclawka.

Sobotní utkání se Snakes Ostrava bylo do poločasu vyrovnané (32:32). Ve 3/4 jsme získali 7 bodovou převahu, kterou jsme udrželi až do konce.

• Dohrávka druhého kola proti NH Ostrava

V dohrávce 2. kola, jsme jeli na palubovku NH Ostrava. Chtěli jsme napravit naše selhání v Opavě.
    Od úvodních minut se nám dařilo, hlavně ve hře 1 na 1. Po 10 minutách jsme vedli o 9 bodů. Soupeř však velmi rychle náskok stáhl 5 trefenými trojkovými střelami a poločas byl o dva body v náš (Pokračování textu…)

• Lekce od Opavy

1. utkání na venkovní palubovce jsme nezvládly a prohrály vysoko s Opavou.

Kapitán Tomáš Kalabis:

„K našemu prvnímu utkání ligy U19 v Opavě jsme nastoupili v téměř plné sestavě a věřili jsme v povedený výsledek. Realita byla však bohužel jiná. Naše neschopnost proměňovat z vyložených šancí, (Pokračování textu…)

• Turnaj U19 v Brně

7. – 9.9. odehrálo družstvo U19 postupně čtyři utkání. K dispozici bylo pouze 9 hráčů.

Setkali se s týmy BBK Brno, BC Geosan Kolín, BK Vlci Žďár nad Sázavou a BSK Modřany – Jižní Supi Praha