U19

 • Videovzpomínka na finálové odpolede Olomoucké školní ligy je tady!!!!

 • Zlepšení, přesto prohra.

    Poslední utkání finálové skupiny bylo bojem až do konce. V posledních třech minutách jsme se nechali soupeřem přehrát a ztratili náskok. Šanci vykřesala přesná trojka 4 sekundy před koncem, ale vzápětí jsme se faulem současně s klaksonem připravili o možnost dál bojovat o vítězství v prodloužení.
  (Pokračování textu…)

 • Krize trvá

   Po jarních prázdninách jsme se sešli v téměř kompletní sestavě.
  Po serii venkovních utkání jsme měli možnost se ukázat na domácí palubovce, ale byla z toho jen prohra číslo 5 a 6 v řadě….. krize trvá. Chybí vůle s tím něco udělat a zlomit to na druhou stranu.
  (Pokračování textu…)

 • Poslední dvojutkání u soupeřů

   V sobotu 2.3. s týmem GBA Europe, se nám nedařilo především na útočné polovině. Proto se nám nepodařilo s takto dobrým soupeřem udržet krok.
  Navíc jsme přišli o Homolu, který se zranil

  GBA Europe – SK UP BCM Olomouc 84:61

  Kalabis 13, Kučera 12, Palička 10, Uličný 8, Rochovanský 8, Řezníček 4, Pavlovič 4, Homola 2, Waclawek 0.

  V neděli 3.3. jsme proti týmu BC Kolín, chtěli podat lepší výkon a určitě chtěli zvítězit.
  (Pokračování textu…)

 • Nezdar v Opavě

   Tomáš Kalabis:

  Laxní start Opava okamžitě potrestala a po třech minutách hry byl stav 10:0. Naštěstí jsme se poté dostali do tempa a zlepšili jsme všechny aspekty hry,                                                                                                    díky čemuž se nám povedlo do konce poločasu vyrovnat. Velmi nás srážel dolu počet nedaných střel a zbytečných ztrát. Naopak Opava hrála vyrovnaně a
  (Pokračování textu…)

 • Ve finálové skupině celostátní ligy U19 na palubovkách soupeřů úspěšní jen napůl.

   první únorový víkend jsme si dali pořádnou porci ujetých kilometrů. V sobotu v Praze proti Sokolu Žižkov a v neděli proti týmu BK Levharti Chomutov. (Pokračování textu…)

 • U19 začali finálovou skupinu výhrou a prohrou.

   První hrací víkend finálové skupiny celostátní ligy dopadl 50 na 50.

  V sobotu jsme zvítězili nad týmem Kolína, kdy jsme od začátku vedli, ale podařilo se nám soupeře zlomit a bodově mu utéct o více jak 12 bodů.
  Celé utkání jsme se střelecky trápili. Což jsme kompenzovali dobrou obranou a doskokem pod oběma koši.

  (Pokračování textu…)

 • Na hale UP jsme přivítali legendární a hvězdný tým Dukly Olomouc

    Všemi očekávané derby proti jednomu z nejznámějších klubů české basketbalové historie, tedy proti slavné Dukle Olomouc, se uskutečnilo hned na začátku roku 2019. O kvalitě soupeře svědčil i fakt, že byly konečně plné ochozy. Již před zahájením utkání jsme pocítili šanci na výhru, když se největší hvězdy soupeře (Pokračování textu…)

 • O postupu ze skupiny rozhodl až poslední hrací víkend.

   Poslední hrací víkend základní části celostátní ligy U19, byl bojem na dálku o druhé místo mezi námi a NH Ostrava.
  Museli jsme obě utkání vyhrát.
  Tomu odpovídal i průběh obou utkání. Fakt, že „musíme“ měl vliv na psychiku hráčů a začátky obou utkání byl velmi nervozní. (Pokračování textu…)

 • Nevydařený víkend U19

     Tento víkend nevyšel úplně podle našich představ. Přestože absence čtyř klíčových hráčů mohla zapříčinit herní výpadek, obě utkání se i tak dala zvládnout. Bohužel však nás vzpomínaná absence oslabila spíše mentálně a s úspěšností trestných hodů 32 % (25/8) a velmi podobnou úspěšností z pod koše se opravsu vyhrát nedá. (Pokračování textu…)