U17

 

 

 • Slavíme 70 let od vzniku 🙂
  Zveme vás na slavnostní galavečer, který se uskuteční v sobotu 7.3. 2020 v Regionálním Centru Olomouc, záštitu převezme olomoucký primátor.
  Večerem bude provázet olympijský vítěz Aleš Valenta a součástí programu by kromě jiného také mělo být ocenění nejvýznamnějších osobností (funkcionář, trenér, sportovec s historickým mezinárodním úspěchem) a nejúspěšnějších sportovců SK UP (mezinárodní sportovní úspěch z posledních 4 let).
  Lístky jsou v prodeji v prodejně UPoint na Horním náměstí.
 • Naše utkání prosinec 2019

  Zde rozklikni…. 

  (Pokračování textu…)

 • Naše utkání říjen 2019

  Zde rozklikni…. 

  (Pokračování textu…)

 • Naše utkání září 2019

  Zde rozklikni….. 

  (Pokračování textu…)

 • Videovzpomínka na finálové odpolede Olomoucké školní ligy je tady!!!!

 • U17 napůl úspěšně

  Bylo nás šest (utkání očima Jakuba Waclawka)

  Dne 21.2. v 18.45 jsme započali náš boj proti soupeři ze Zlína. Obě mužstva se sešla v hojném počtu 6 hráčů. První dvě čtvrtiny se nesly v poklidném duchu profesorského basketbalu. Díky spolehlivému výkonu jsme v poločase vedli o krásných 19 bodů. (Pokračování textu…)

 • U17 neúspěšně s Opavou

  Druhý hrací víkend ve skupině play-out jsme si odehráli dvojičku se soupeřem z Opavy. Obě dvě utkání probíhaly ve velice podobném duchu – zaspaný začátek, nízká až žádná agresivita na naší straně a rychlé protiútoky na straně Opavy. Než jsme se vůbec rozkoukali v obou utkáních a zapojili hlavu, soupeři už nám dávno lítali do protiútoků. Po prvních čtvrtinách se soupeř vyšplhal až na 30 a 20 bodový rozdíl a svůj náskok si během celého zápasu byli schopni udržet. (Pokračování textu…)

 • Pár statečných na začátek play-out

  Na začátek skupiny o udržení odcestovalo jednou 7 a podruhé pouze 6 statečných hráčů k soupeřům z Karviné a Hladnova. Paradoxně v takto oslabeném počtu jsme byli schopni předvést prozatím nejvíce „koukatelný“ basketbal a tentokráte nechali streetball doma. (Pokračování textu…)

 • Konec základní části pro U17

  V posledním dvojutkání základní části se utkalo družstvo U17 se soupeři z Brna – Žabovřesky a SAM Brno. Dvě velice podobná utkání, kdy jsme nezachytili ani jednou začátek utkání a hned po pár minutách svítil na tabuli dvojciferný bodový rozdíl. (Pokračování textu…)

 • U17 na výjezdu

  Víkend očima Michala Hužvy: 

  Víkend jsme započali ve městě Karviná, kde jsme nastoupili v 6 lidech. Podle počtu hráčů se utkání taky tak vyvíjelo. Soupeř strategicky pressoval po celém hřišti, zdvojoval co se dalo a hrál zónu. Trvalo nám dlouho, jak vyřešit jednotlivé situace. Než jsme se otrkali z nepovedeného startu, bylo pozdě a soupeř už jen navyšoval bodový náskok.
  Po sobotním propadáku, jsme nastoupili opět v početné sestavě 6 hráčů. Byli jsme rádi, že nastoupil Eduard Miklenda, který byl po mírném zranění. Zápas se odehrával podle našich očekávání. Hráli jsme tvrdě a měli trochu štěstíčka při proměňování košů. Druhý poločas už nebyl tak dobrý. Byla znát značná únava a hnali jsme se do nesmyslných fast-breaků.
  Víkend jsme odehráli všichni bez zranění a naučili se, že i v menším množství hráčů se dá hrát. Byl bych rád, kdyby se účast hráčů zvedla, ať už na trénincích nebo na zápasech. Protože jinak bude muset být fyzička  hlavní náplní v našich přípravách.

  Pozitivem obou zápasů bylo, že se bodově prosadil každý hráč.

  Karviná : BCM Olomouc (100:29)

  Hlávka 7, Hužva 6, Davies 5, Sedláček 5, Martínek 4, Navrátil 2

  Hladnov : BCM Olomouc (103:67)

  Miklenda 37, Hužva 11, Hlávka 6,  Navrátil 5, Sedláček 4, Martínek 4