U17

 

 

 • Příprava zahájena!

  Soutěžní kategorie U13, U14, U17, U19 a Muži zahájili v tomto týdnu své letní přípravy.

  Pokračovat ve čtení článku..
 • Termín zápasů na novou sezónu jsou na světě!

  Září 2022

   10.9.11.9.17.9.18.9.24.9.25.9.28.9.
  Muži KNBL       
  Muži 1.LM  D-Brno D-N.Jičín  
  Muži 2.LM    D-ŽďárD-Chrudim 
  ženy    D-PceD-Pečky 
  U19  V-BrnoV-Brno  V-Příbor
  U17    D-NHD-F-M 
  U15  V-F-MV-N.Jičín  V-PV
  U14V-BrnoV-Brno  D-ŽabinyD-Podolí 
  U13      
  U13B  V-Přerov    
  U12   D-PV  
  U11   D-PV   
  U11B  V-Zlín    
  U10       
  Poračovat ve čtení článku..
 • Tým BCM Olomouc si přivezl bronzové medaile z NF U12

  Druhý květnový víkend se konalo Národní finále mladších minižáků U12 ve Žďáru n. Sázavou. Náš tým ve pod vedením trenérů O. Zatloukala, L. Kapani a M. Dosedělové přivezl bronzové medaile!!!

  Kluci se v základní skupině utkali nejdříve s Frýdkem-Místkem (67:42) a následně narazili na mistry pražského přeboru Tygry Praha (84:86). V zamotané skupině kde měl každý tým po jednom vítězství jsme nakonec skončili s nejlepším skóre na 1.místě a ve čtvrtfinále jsme narazili na Pardubice. Zápas jsme skvěle zvládli a nakonec po výhře 80:61 postoupili do nejlepší 4 turnaje! V semifinálovém zápase jsme poměřili síly s dosud suverénním týmem NH Ostrava. Konečný výsledek (93:64) se může zdát „jednoznačný“, ale na hřišti to byla pořádná mela, ještě v poločase 49:38.

  Do zápasu o 3.místo jsme vstoupili nekompromisně proti Sršňům z Písku. Kluci se nebáli a perfektně soupeře zaskočili. V poločase 46:21 a zdálo se, že je hotovo. Ovšem ve třetí části nás soupeř přitlačil a ukázal, že ještě není konec. Čtvrtina 5:16 pro soupeře! V poslední Q jsme už ale zápas kontrolovali a úspěšně dovedli do vítězného konce 71:45 a tím získali po dlouhých letech opět cenný kov na závěrečném republikovém turnaji a současně si pro další rok zajistili i místo na NF U13!

  Do ALL STAR sestavy celého turnaje se dostal i náš borec Vojta Macháček. Nejlepšími střelci našeho týmu byli shodně s 69 body Ondra Němčák a Šimon Suchánek.

  Určitě je na čem dále pracovat a co rozvíjet! Zmíním pouze naše TH. Za celý turnaj jsme měli tuto bilanci: 160/66 = 41%.

  Na závěr se sluší poděkovat rodičům, kteří celé 3 dny kluky neskutečně povzbuzovali, chovali se sportovně a svými hlasivkami a bubny byli opravdu naším šestým hráčem! Díky.

 • Přijďte nás povzbudit!!!!
 • U17 na venkovním hřišti

  Opět pouze v 9 hráčích. Letos nás provází velké množství zranění a nemocí.
  V sobotu v Jihlavě po zoufalém poločase se naše hra zlepšila a druhý poločas byl vyrovnanější. Výsledek 96:46 není příliš lichotivý, přesto lze najít světlé momenty.

  (Pokračování textu…)
 • Kvalifikace o Extraligu U17

  V sobotu 19.6. tým U17 odehrál ve Žďáru nad Sázavou kvalifikační turnaj o extraligu U17.

  V prvním utkání nastoupili proti domácímu Žďáru.
  (Pokračování textu…)

 • Obrana, obrana, obrana….
   Tato činnost jako by pro nás neexistovala. V obou utkáních jsme dostali přes 100 bodů a prohráli vysokým rozdílem.
  V obraně, nejen že jsme nevěděli co dělat, ale ani jsme nechtěli. Chyběla chuť, touha a vůle.

  (Pokračování textu…)

 • Premiéra v dorosteneckém basketbalu
   V sobotu jsme se potkali s Tygry Brno. Utkání jsme nezačali špatně, míč šel dobře z ruky a vytvořili jsme si spoustu volných pozic. I když procento úspěšnosti nebylo velké, neustále jsme drželi se soupeřem krok.
  Slušně jsme i bránili a hlavně doskakovali. V 14. minutě přišel výpadek a soupeř odskočil na 19 bodový rozdíl. Ještě jednou jsme se dostali pod 10 bodů rozdílu, ale to bylo vše. Vrátit do utkání se nám nepovedlo. (Pokračování textu…)
 • Utkání našeho klubu v prosinci 2020
 • Utkání našeho klubu v listopadu 2020