Muži SKUP v posledním utkání základní části vybojovali účast v play-off 2. ligy mužů!

Dramatičtější zápletku si poslední kolo základní části 2. ligy mužů snad připravit nemohlo. Před závěrečným víkendem bojovaly 4 týmy o 2 místa ve vyřazovací části sezóny. Zároveň bylo jasné, že se na jedno z družstev přelijí „sestupové vody“.

V sobotu naši muži po nepovedeném výkonu podlehli NH Ostrava rozdílem 16 bodů a do posledního utkání v neděli v Karviné vstupovali s mottem „all or nothing“. Vítězství na horké karvinské půdě ZŠ Družby by tým posunulo do play-off, porážka pak o soutěž níž vstříc Středomoravské lize. Družstvo nepodlehlo tlaku a ač v úvodu tahalo za kratší konec, povedenou pasáží ve druhé čtvrtině se bodově dotáhlo na domácí. V druhém poločase jsme pak z pole stříleli s úspěšností přes 70 %, potopili 6 trojek a téměř bezchybnými šestkami dotáhli utkání do vítězného konce. Klíčem k úspěchu byla dobrá obrana v posledních minutách hry. Družstvo ukázalo srdce i chtíč a slovy trenéra domácí Karviné „hrálo jako o život“! Odměnou je zasloužený postup do 1. kola play-off, kde opět narazíme na silný tým z Karviné.

Sezóna tedy ještě nekončí a s jídlem, roste chuť…

Přijďte nás v domácím utkání podpořit v sobotu 26. 3. od 16:45 netradičně ve sportovní hale Čajkaréna.