První vítězství v lize U14

Ve svátečním dnu jsme si zajeli na výlet do Nového Jičína ve velice početné sestavě. Papírově slabší soupeř nám dovolil protočit všechny hráče a rovnoměrně rozložit minuty. Po vyrovnané zahřívací první čtvrtině (29:22) jsme začali nabírat bodový rozdíl a druhou čtvrtinu vyhráli v poměru 42:15. Výsledek napovídá vývoji utkání – o agresivních obranách se hovořit nedalo. Bohužel jsme nebyli schopni si pohlídat obrovské díry v obraně, které nás s těžšími soupeři budou mrzet mnohem více. V polorychlém tempu jsme si dokráčeli pro první vítězství a překročili poprvé 100 bodovou hranici.

BC Nový Jičín : BCM (89:106)

Pazdera 28, Flaks 16, Broda Jan 15, Bílek 9, Trefil 8, Růžička 7, Keder 6, Galko 6, Sedlák 6, Jakeš 2, Přindiš 2, Sikora 1