U14 dvakrát venku

 V sobotu nás čekal starý známý soupeř z Prostějova, ale ve zbrusu nové hale. Nicméně nové prostředí nás v začátku moc nezaskočilo a první čtvrtinu jsme prohráli rozdílem jednoho koše. Ve druhé čtvrtině to nebylo herně zlé, ale podařilo se nám získat pouze 7 bodů, takže jsme v poločase ztráceli 10 bodů, což nebyl stále špatný výsledek oproti poslednímu měření sil. Jenže po poločase to přišlo, trestuhodně jsme odevzdávali až příliš často míč soupeři přímo do rukou a následných RP, což samozřejmě soupeř s chutí trestal. Tím bylo utkání v podstatě rozhodnuto a poslední čtvrtka se ve vysokém tempu už jen dohrála.

Orli Prostějov: BCM 92:59 (TH 15/31!)

Body a sestava: Turna 17, Grunta 9, Špička Jan 7, Kalita, Špička Jakub a Kaštil po 5, Flaks 4, Čank 3, Kalábek a Hofhnas po 2, Vojtko, Žaluda, Bouzek a Heckelmoser.

Druhý den nás čekal další ze známých soupeřů, tentokrát i na tradičním místě. První čtvrtku jsme se sice herně trápili, ale výsledkem byl nerozhodný stav. Druhá čtvrtka byla z naší strany asi nejlepší z celého víkendu, aspoň co se týče nasazení, a tak jsme byli v půlce + 9.  Jenže v druhé polovině už se nikdo nedokázal bodově chytnout a navíc jsme opět kupili chybu za chybou, tak se soupeř dostal na dostřel a v posledním dějství obrat dokonal a zaslouženě vyhrál. Opět se potvrdilo, že pokud nejsme v plné sestavě, tak můžeme jen těžko dosáhnout na vítězství, i když tentokrát nechybělo moc.

Slavia Kroměříž: BCM 65:57 (Bilance TH 3/14!!!)

Body a sestava: Turna 18, Kalábek 9, Kaštil 8, Grunta 6, Flaks, Špička Jakub a Čank po 4, Bouzek a Špička Jan po 2, Vojtko, Žaluda, Heckelmoser a Hofhans.