O „prvním“ místě v tabulce rozhodl závěrečný doskok.

V pátek 18.1. jsme hráli na palubovce Zlína o „1.“ místo v tabulce Středomoravské ligy mužů. První utkání dopadlo v náš prospěch 81:75.
Začátek utkání patřil nám a vyhraná 1/4 napovídala, že to bude souboj obran. Po 10 minutách bylo skóre 5:12.
Do poločasu Zlín otočil utkání na svou stranu a už nepustil. Poločasové skóre bylo 27:17, když se nám přestalo dařit střelecky.
V koncovce jsme trojkami Poláška a Kubáta snížili rozdíl na 5 bodů. Ale nezvládli jsme závěrečný doskok po nepřesné střele domácích a dostali koš současně s klaksonem.
Prohra o 7 bodů hodně mrzí.
Nejvíc nás trápil jeden z nejlepších střelců 1.ligy „A“ týmu Zlína Jan Krutilek. Jinak naši mladí hráči byli více než vyrovnaným soupeřem.

SKB Zlín – SK UP BCM Olomouc C 61:54

Polášek 14, Kubát 11, Kučera 11, Loyka 7, Rochovanský 5, Kalabis 2, Pavlovič 2, Folprecht 2, Mik 0.