Vítězství a povinnost na domácím hřišti.

Naše první dvě utkání na domácí palubovce jsme odehráli s týmem Brna a Kroměříže.

V sobotu na halu UP přišlo i dost diváků. V Obou utkáních nám chyběl Jakub Waclawek a Jakub Nosek.

Utkání s Brnem se zdálo být po 1/4 jako jasná záležitost. Jenže během další 10 minutovky se karty obrátili a poločasové skóre bylo 36:35.
Po změně stran se skóre přelévalo z jedné strany na druhou a až v posledních dvou minutách jsme utekli soupeři o 4 body. Poslední čtvrtina už byla téměř celá v duchu „koš za koš“ a skončila našim vítězstvím.

SK UP BCM Olomouc – SAM Brno 75:66

Pavlovič 17, Rochovanský 17, Uličný 12, Palička 10, Řezníček 6, Kalabis 4, Homola 4, Kučera 3, Miklenda 2, Sedlák 0, Sláma 0.

V neděli proti družstvu z Kroměříže jsme věřili v povinné dva body.
Možná toto se promítlo i do hlav hráčů. Poločas byl jednoznačně (43:26) v náš prospěch. Druhý poločas se však proměnil už jen v povinnou údržbu.
Utkání ztratilo z naší strany tempo, nasazení a chuť hrát. Vytratila se radost ze hry a z utkání se stala povinnost odbýt si to až do konce.
Podobnou porci minut dostali všichni hráči.

SK UP BCM Olomouc – Slávia Kroměříž 73:54

Kučera 23, Rochovanský 13, Kalabis 10, Homola 9, Řezníček 5, Miklenda 3, Uličný 3, Pavlovič 3, Sedlák 2, Sláma 2, Palička 2,