Muži C

• Těsné vítězství proti Prostějovu

Předposlední kolo nadstavbové části před play-off, byl pro nás bojem o druhé místo ve skupině 1-6.
    Potřebovali jsme vyhrát a do 15 minuty nám vše vycházelo. Prostějov však zabral a potrestal náš herní výpadek a od poločasu se začínalo nanovo.
    Hra se přelévala z jedné strany na druhou, stejně tak i skóre. Nakonec jsme byli úspěšnější o jeden koš.

SK UP BCM Olomouc „C“ – Orli Prostějov „B“ – 64:62

Kubát 15, Langstein 10, Šín 10, Nátěsta 9, Siegfried 8, Janout 4, Mik 3, Homola 3, Ulenfeld 2, Kopeček 0, Kalabis 0.

• Muži „C“ v odvětě proti „B“éčku tentokrát úspěšnější.

Odveta v derby proti našemu „B“éčku, kdy obě družstva byla oslabena o některé z hráčů, dopadla tentokrát pro nás lépe.
    Utkání, které se pro nás od začátku vyvíjelo lépe, a vypadalo to, že si dojdeme pro pohodovou výhru, se v závěru zdramatizovalo.
    „B“éčko v závěru mocně finišovalo, když Filip Koukol trefil tři trojky v řadě (celkem 6 za celé utkání), ale na otočení stavu už neměli dost času.
    (Pokračování textu…)

• Bratrovražedný boj SK UP Olomouc

Derby se vším co k tomu patří.
    Na jedné straně mladý odhodlaný tým, na straně druhé ostřílení borci, kteří v letošním ročníku ještě neprohráli.
    Utkání bylo 20 minut vyrovnané. Po tom se „C“ tým dostal do střelecké krize a v druhém poločase vstřelil za 6 minut hry pouhé 4 body. A utkání se zdálo být rozhodnuté.
    Ovšem v užší rotaci hrajícímu „B“ečku docházel v koncovce dech a mladí kluci začali dotahovat ztrátu 10 bodů.
    Střela, která by nás dovedla do prodloužení nám z koše smolně vypadla.
    Takže v tomto ročníku dál vládne SK UP Olomouc „B“.

SK UP Olomouc „B“ – SK UP BCM Olomouc „C“ – 82:80

• DĚKUJEME…..

• Souboj o 1. místo ve skupině – Muži „C“

V závěrečném kole, které bylo zároveň soubojem o 1. místo ve skupině „jih“, jsme nemohli být důstojným soupeřem. Někteří hráči nemohli na utkání, ať už kvůli škole, tak i kvůli práci a hlavně předvánočnímu šílenství.

• Přípravkáři absolvovali Noc v Tělocvičně

„   The same old story“… V žádném případě. Pokaždé máte kupu nových dětí, pokaždé máte jiné asistenty a pokaždé zažijete něco nového. A to je na tom asi to nejpřitažlivější, že vás děcka vždy něčím novým překvapí. Máte velkou odpovědnost umocněnou vzkazy rodičů, „Prosím vás, náš (jméno) ještě nikdy nebyl přes noc sám, víte, jako mimo rodinu.“, tak jako chcete nachystat pro všechny co nejpřitažlivější sportovní program, aby se optimálně nachystala i pohybová složka a akce měla smysl.

Více na webu Noci v tělocvičně

• Co nás čeká a nemine

• Sledujte naši reprezentaci v kvalifikaci na MS v basketbale

V současné době probíhá kvalifikace na MS v basketbale mužů. Našemu týmu se zatím ohromně daří, tak držme palce, aby jim to vydrželo co nejdéle. Pro naše hráče určitě není bez zajímavosti, že svá dorostenecká léta strávil v olomouckém BCM kapitán Pavel Pumprla. JSME NA TEBE PYŠNÍ A DRŽÍME PALCE!!!!!

• Snadná výhra v Hranicích

Utkání v Hranicích se od začátku vyvíjelo podle očekávání. Od první minuty jsme vedli, i když bodový rozdíl nebyl po 20 minutách hry takový, jak bychom chtěli.
    Až po poločase jsme zrychlili hru, pohlídali si doskok a bodový rozdíl začali navyšovat.
    Do hry zasáhli všichni hráči a i bodově se všichni prosadili.