U13

 • U12 na Národním finále v Příboře a Novém Jičíně

  V pátek 27. 4. jsme od haly UP vyrazili téměř v plném počtu do Nového Jičína, kde nás čekalo vyvrcholení sezóny v podobě Národního finále mladších minižáků. Pro nás to byla možnost, zúčastnit se kvalitního turnaje, poměřit se s celky z jiných oblastí a hlavně užít si srandu a zábavu, kterou sebou třídenní výlet zase někam jinam přináší.

  Nový Jičín, ležící na okraji Podbeskydské pahorkatiny, je město s velkou basketbalovou tradicí. Ať už to byl Tabak, Tonak, Mlékarná Kunín, Geofin nebo Miltra, basket v tomto městě táhne dodnes. V první dekádě nového tisíciletí proháněli novojičinští v nejvyšší soutěži mistrovský Nymburk a posbírali spoustu umístění na bedně. Pro tento víkend se z jičínské tělocvičny (společně s halou Masarykova gymnázia v Příboře) stalo jeviště malých basketbalistů, toho nejlepšího v kategorii U12, co se u nás honí za oranžovým nesmyslem. (Pokračování textu…)

 • U13 „B“ a jejich našlapaný týden

  Ve čtvrtek 15. 3. jsme na Hynaisce odehráli derby s naším áčkem. V neděli se pak vydali na dvě odpolední utkání do Kroměříže. Všechna čtyři utkání na velké koše, se starším soupeřem. A jak jsme se s tím popasovali? (Pokračování textu…)

 • doma s PV

   V sobotu jsme přivítali poprvé v letošní sezoně na velké ploše haly UP soupeře z Prostějova (Pokračování textu…)

 • U13 v Šumperku

   V sobotu nás po delší pauze čekalo další soutěžní utkání, ke kterému jsme vyjeli do Šumperka bez dvou playmakerů (Pokračování textu…)

 • Starší minižáci doma přivítali ValMez

   Sobotní dopoledne bylo na hale UP naplněné basketbalem. Před námi U11 „áčko“, po nás zase naši nejmladší z „U11B“ a mezitím souboj starších minižáků s Basketem Valmez. (Pokračování textu…)

 • U13 ve Zlíně

   Netradičně v neděli se naši kluci s velkým tréninkovým mankem vydali na utkání do Zlína.Na soupeře jsme tentokráte vlétli s plným nasazením, až z toho bylo vedení 10:0, (Pokračování textu…)

 • U13 na turnaji v Kroměříži

   Po Vánocích  se naši nejstarší minižáci vydali na turnaj s mezinárodní účastí do nedaleké Kroměříže. (Pokračování textu…)

 • Lekce RP pro U13

   V sobotu jsme vyrazili změřit síly s nejlepším družstvem naší soutěže. (Pokračování textu…)

 • Dvě těsné prohry U13 v Prostějově

  Na Martina jsme vyrazili poměřit síly se známým soupeřem. Do třetí minuty to vypadalo, že konečně najdeme na soupeře recept. (Pokračování textu…)

 • U13B doma s Kroměříží

  V sobotu 14. 10. na naši palubovku zavítala Slavia Kroměříž. V soutěži U13 sbíráme první zkušenosti na velké koše proti o rok starším soupeřům. Čekal nás tvrdý oříšek v podobě jednoho z nejlepších mužstev kraje v této kategorii. Do prvního zápasu jsme vstoupili vlažně a než jsme se rozkoukali soupeř nahnal čtrnáctibodový náskok, který poté už jen navyšoval. Nicméně za první utkání nelze nic než pochválit, kluci se srdnatě rvali o každý míč, vybíhali do rychlých protiútoku a posbírali za celé utkání pěkných 35 bodů.  (Pokračování textu…)