U12

 • Mladší minižáci doma se Zlínem

  Ve čtvrtek 15. 2. jsme na Hynaisce přivítali celek Zlína. Naposled jsme se společně střetli na turnaji v Žilině, kdy se radoval soupeř z pomezí Hostýnských vrchů. (Pokračování textu…)

 • U12ky v sobotu v Mohelnici

   O víkendu jsme zavítali na nám dobře známou palubovku Mohelnice. Věděli jsme, že mohelničtí dokáží soupeře doma potrápit. Naše předešlé utkání v 6. kole jsme zde urvali výsledek v náš prospěch až v posledních vteřinách zápasu. Proto výlet do Mohelky věstil vyrovnané špíly. (Pokračování textu…)

 • 1. Ročník Krinner cupu aneb výlet na Slovensko se sportovním vyžitím

  V pátek 2. 2., jsme se z hlavního vlakového nádraží vydali směrem ke státním hranicím k našim východním sousedům na Slovensko. V sobotu nás v Žilině čekal turnaj starších minibasketbalistov, kde jsme měli možnost zahrát si kvalitní utkání, vyzkoušet si mezinárodní palubovku a nabýt srovnání se  slovenským basketbalem.  Po bezproblémovém check-inu v nádražním foyer, nastoupení do vlaku a usazení se na svá místa i se všemi zavazadly, nic nebránilo jízdě vstříc dobrodružství. Zapomněli jsme pouze na Kevina, který zůstal sám doma. (Pokračování textu…)

 • U12 doma se Šumperkem

  Sedmadvacátého ledna v sobotu jsme přivítali na hale UP mixované družstvo ze Šumperka. V poměrně okleštěné sestavě pouze s 12ti hráči jsme se postavili kvalitnímu soupeři z podhůří Jeseníků. (Pokračování textu…)

 • Dohrávka 12ek s Lipníkem

   V neděli 21. 1. jsme dohrávali na domácí Hynaisce odložená utkání z před Vánoc loňského roku. (Pokračování textu…)

 • U12 v Kroměříží o první flek

  V sobotu 13. 1. jsme v Kroměříži odehráli dvě další utkání soutěže U12. Loňské porážky na místní palubovce 84:22 a 73:24 nám byli výstražným znamením, že nás zde nečeká nic lehkého a že stát se může cokoliv. (Pokračování textu…)

 • Na tři krále doma s Prostějovem

  V sobotu jsme nastoupili k dalším dvěma zápasům soutěže U13. Poměřili jsme síly s o rok starším soupeřem z Prostějova. Na podzim jsme v PV se stejným družstvem odehráli dvě slušná utkání, kdy sic odjeli z 50 bodovým přídělem, ale rvali se a bojovali celý zápas. Na rozdíl od toho vstup do nového roku se nám moc nepovedl. (Pokračování textu…)

 • DĚKUJEME…..                                                                 

   

   

   

 • Přípravkáři absolvovali Noc v Tělocvičně

  „   The same old story“… V žádném případě. Pokaždé máte kupu nových dětí, pokaždé máte jiné asistenty a pokaždé zažijete něco nového. A to je na tom asi to nejpřitažlivější, že vás děcka vždy něčím novým překvapí. Máte velkou odpovědnost umocněnou vzkazy rodičů, „Prosím vás, náš (jméno) ještě nikdy nebyl přes noc sám, víte, jako mimo rodinu.“, tak jako chcete nachystat pro všechny co nejpřitažlivější sportovní program, aby se optimálně nachystala i pohybová složka a akce měla smysl.

  Více na webu Noci v tělocvičně