U12

 • Takhle asi ne, aneb U11 dostaly „na holou“

      Zápas s kvalitním soupeřem z Valmezu jsme si asi představovali jinak. Ale náznaky nezdaru se objevovaly už při rozcvičování. Srandičky, zkracování vzdálenosti a laxnost při zakončení se přece musí projevit v zápase. Nebo snad ne? Nebo si myslí naši borci, že „ono“ to přijde samo? Smůla, zase nepřišlo. A je to každé utkání stále dokola. A pak přijde zápas, soupeř mi dýchá na záda a já se ne a ne trefit. Sakra, čím to je? Odpověď už snad nemusím psát. (Pokračování textu…)

 • Minulý týden dvojičky s Lipníkem a ValMezem

   V minulém týdnu jsme měli možnost opět poměřit se se soupeři z obou soutěží, které hrajeme. V úterý nepříliš povedené představení v Lipníku, v sobotu pak o poznání lepší zápas ve ValMezu. (Pokračování textu…)

 • U12 v Prostějově

  V sobotu 24. 2. nás čekala další dvě utkání soutěže U12 v Prostějově. Zdá se, že chřipková epidemie pomalu opouští Hanou a družstvo se tak po nemocích dává pomalu zpátky dohromady. Tentokrát s lehkou marodkou i přesto v solidním počtu 14 lidí jsme zavítali na nám dobře známou ZŠ Dr. Horáka.   (Pokračování textu…)

 • Mladší minižáci doma se Zlínem

  Ve čtvrtek 15. 2. jsme na Hynaisce přivítali celek Zlína. Naposled jsme se společně střetli na turnaji v Žilině, kdy se radoval soupeř z pomezí Hostýnských vrchů. (Pokračování textu…)

 • U12ky v sobotu v Mohelnici

   O víkendu jsme zavítali na nám dobře známou palubovku Mohelnice. Věděli jsme, že mohelničtí dokáží soupeře doma potrápit. Naše předešlé utkání v 6. kole jsme zde urvali výsledek v náš prospěch až v posledních vteřinách zápasu. Proto výlet do Mohelky věstil vyrovnané špíly. (Pokračování textu…)

 • 1. Ročník Krinner cupu aneb výlet na Slovensko se sportovním vyžitím

  V pátek 2. 2., jsme se z hlavního vlakového nádraží vydali směrem ke státním hranicím k našim východním sousedům na Slovensko. V sobotu nás v Žilině čekal turnaj starších minibasketbalistov, kde jsme měli možnost zahrát si kvalitní utkání, vyzkoušet si mezinárodní palubovku a nabýt srovnání se  slovenským basketbalem.  Po bezproblémovém check-inu v nádražním foyer, nastoupení do vlaku a usazení se na svá místa i se všemi zavazadly, nic nebránilo jízdě vstříc dobrodružství. Zapomněli jsme pouze na Kevina, který zůstal sám doma. (Pokračování textu…)

 • U12 doma se Šumperkem

  Sedmadvacátého ledna v sobotu jsme přivítali na hale UP mixované družstvo ze Šumperka. V poměrně okleštěné sestavě pouze s 12ti hráči jsme se postavili kvalitnímu soupeři z podhůří Jeseníků. (Pokračování textu…)

 • Dohrávka 12ek s Lipníkem

   V neděli 21. 1. jsme dohrávali na domácí Hynaisce odložená utkání z před Vánoc loňského roku. (Pokračování textu…)

 • U12 v Kroměříží o první flek

  V sobotu 13. 1. jsme v Kroměříži odehráli dvě další utkání soutěže U12. Loňské porážky na místní palubovce 84:22 a 73:24 nám byli výstražným znamením, že nás zde nečeká nic lehkého a že stát se může cokoliv. (Pokračování textu…)

 • Na tři krále doma s Prostějovem

  V sobotu jsme nastoupili k dalším dvěma zápasům soutěže U13. Poměřili jsme síly s o rok starším soupeřem z Prostějova. Na podzim jsme v PV se stejným družstvem odehráli dvě slušná utkání, kdy sic odjeli z 50 bodovým přídělem, ale rvali se a bojovali celý zápas. Na rozdíl od toho vstup do nového roku se nám moc nepovedl. (Pokračování textu…)