U12

 • U12 na Národním finále v Příboře a Novém Jičíně

  V pátek 27. 4. jsme od haly UP vyrazili téměř v plném počtu do Nového Jičína, kde nás čekalo vyvrcholení sezóny v podobě Národního finále mladších minižáků. Pro nás to byla možnost, zúčastnit se kvalitního turnaje, poměřit se s celky z jiných oblastí a hlavně užít si srandu a zábavu, kterou sebou třídenní výlet zase někam jinam přináší.

  Nový Jičín, ležící na okraji Podbeskydské pahorkatiny, je město s velkou basketbalovou tradicí. Ať už to byl Tabak, Tonak, Mlékarná Kunín, Geofin nebo Miltra, basket v tomto městě táhne dodnes. V první dekádě nového tisíciletí proháněli novojičinští v nejvyšší soutěži mistrovský Nymburk a posbírali spoustu umístění na bedně. Pro tento víkend se z jičínské tělocvičny (společně s halou Masarykova gymnázia v Příboře) stalo jeviště malých basketbalistů, toho nejlepšího v kategorii U12, co se u nás honí za oranžovým nesmyslem. (Pokračování textu…)

 • Proběhllo Final Four Olomoucké školní ligy basketbalu

    O průběhu a výsledcích letošního ročníku Olomoucké školní ligy se dočtete zde.

 • Nejvyšší soutěž v Olomouci

  Ve středu 28.3. do Olomouce zavítala nejvyšší basketbalová liga. (Pokračování textu…)

 • U13 „B“ a jejich našlapaný týden

  Ve čtvrtek 15. 3. jsme na Hynaisce odehráli derby s naším áčkem. V neděli se pak vydali na dvě odpolední utkání do Kroměříže. Všechna čtyři utkání na velké koše, se starším soupeřem. A jak jsme se s tím popasovali? (Pokračování textu…)

 • Minulý týden dvojičky s Lipníkem a ValMezem

   V minulém týdnu jsme měli možnost opět poměřit se se soupeři z obou soutěží, které hrajeme. V úterý nepříliš povedené představení v Lipníku, v sobotu pak o poznání lepší zápas ve ValMezu. (Pokračování textu…)

 • U12 v Prostějově

  V sobotu 24. 2. nás čekala další dvě utkání soutěže U12 v Prostějově. Zdá se, že chřipková epidemie pomalu opouští Hanou a družstvo se tak po nemocích dává pomalu zpátky dohromady. Tentokrát s lehkou marodkou i přesto v solidním počtu 14 lidí jsme zavítali na nám dobře známou ZŠ Dr. Horáka.   (Pokračování textu…)

 • Mladší minižáci doma se Zlínem

  Ve čtvrtek 15. 2. jsme na Hynaisce přivítali celek Zlína. Naposled jsme se společně střetli na turnaji v Žilině, kdy se radoval soupeř z pomezí Hostýnských vrchů. (Pokračování textu…)

 • U12ky v sobotu v Mohelnici

   O víkendu jsme zavítali na nám dobře známou palubovku Mohelnice. Věděli jsme, že mohelničtí dokáží soupeře doma potrápit. Naše předešlé utkání v 6. kole jsme zde urvali výsledek v náš prospěch až v posledních vteřinách zápasu. Proto výlet do Mohelky věstil vyrovnané špíly. (Pokračování textu…)

 • 1. Ročník Krinner cupu aneb výlet na Slovensko se sportovním vyžitím

  V pátek 2. 2., jsme se z hlavního vlakového nádraží vydali směrem ke státním hranicím k našim východním sousedům na Slovensko. V sobotu nás v Žilině čekal turnaj starších minibasketbalistov, kde jsme měli možnost zahrát si kvalitní utkání, vyzkoušet si mezinárodní palubovku a nabýt srovnání se  slovenským basketbalem.  Po bezproblémovém check-inu v nádražním foyer, nastoupení do vlaku a usazení se na svá místa i se všemi zavazadly, nic nebránilo jízdě vstříc dobrodružství. Zapomněli jsme pouze na Kevina, který zůstal sám doma. (Pokračování textu…)

 • U12 doma se Šumperkem

  Sedmadvacátého ledna v sobotu jsme přivítali na hale UP mixované družstvo ze Šumperka. V poměrně okleštěné sestavě pouze s 12ti hráči jsme se postavili kvalitnímu soupeři z podhůří Jeseníků. (Pokračování textu…)