U11C

 • Proběhllo Final Four Olomoucké školní ligy basketbalu

    O průběhu a výsledcích letošního ročníku Olomoucké školní ligy se dočtete zde.

 • Noc v tělocvičně BCM – jarní edice roku 2018 (6) 7.-8.4.2018

   

  Každá „Noc„ má svou atmosféru a příběhy, resp. příběhy, které jsou poplatné skladbě zúčastněných malých sportovců. V této jarní edici 2018 bylo příjemné sledovat množství opakovaně přihlášených, z valné části naposledy kvůli věku a pravidlům pro přijímání na tuto akci, a ještě více silnou skupinu budoucích kandidátů do nového týmu pro nastávající sezónu 2018/19. Více na webu noci v tělocvičně… 

   

 • DĚKUJEME…..                                                                 

   

   

   

 • Přípravkáři absolvovali Noc v Tělocvičně

  „   The same old story“… V žádném případě. Pokaždé máte kupu nových dětí, pokaždé máte jiné asistenty a pokaždé zažijete něco nového. A to je na tom asi to nejpřitažlivější, že vás děcka vždy něčím novým překvapí. Máte velkou odpovědnost umocněnou vzkazy rodičů, „Prosím vás, náš (jméno) ještě nikdy nebyl přes noc sám, víte, jako mimo rodinu.“, tak jako chcete nachystat pro všechny co nejpřitažlivější sportovní program, aby se optimálně nachystala i pohybová složka a akce měla smysl.

  Více na webu Noci v tělocvičně 

   

   

 • Co nás čeká a nemine

 • Sledujte naši reprezentaci v kvalifikaci na MS v basketbale

  V současné době probíhá kvalifikace na MS v basketbale mužů. Našemu týmu se zatím ohromně daří, tak držme palce, aby jim to vydrželo co nejdéle. Pro naše hráče určitě není bez zajímavosti, že svá dorostenecká léta strávil v olomouckém BCM kapitán Pavel Pumprla. JSME NA TEBE PYŠNÍ A DRŽÍME PALCE!!!!!

   

 • Každý si tím musí projít, ale kdo to ustojí a nevzdá, stane se silnějším

       Ještě nyní mám v hlavě naše první utkání loňského roku proti ValMezu. Výsledky 2:109 a 2:105 byli pro některé hráče (možná i rodiče) velkým šokem. Ti chytřejší už tenkrát věděli, že nějak se začít musí a cesta je dlouhá, trnitá a nepříjemná. Ty první dva body, které jsme dali – snad i to byl impulz k poctivému trénování a víře, že dno už jsme si osahali a teď je třeba se správně odrazit. Za rok se stala spousta věcí, odehrálo se mnoho utkání, k tomu se přidaly 4 turnaje. Kluci si na sebe zvykli a od soustředění vznikla výborná parta „chasníků“, kteří basketem žijí. (Pokračování textu…)

 • Těší nás velký zájem o basketbal v Olomouci aneb první trénink jedné z našich přípravek

 • Turnaj nejmladších minižáků se povedl na výbornou!

  Před samotným rozjezdem soutěže je potřeba nejen pořádně trénovat, ale hlavně hrát, hrát a hrát. I z tohoto důvodu uspořádal náš klub basketbalový turnaj chlapců kategorie U11.

  Naše početná základna nám umožnila postavit rovnou 2 mančafty, které změřily své síly s družstvy Prostějova, Vyškova, Podolí a Ostravy.

  Malinko lépe se dařilo družstvu BCM SKUP Oranžových, kteří turnaj ovládli. Na  2.místě se umístilo družstvo BK Vyškov, které vyhrálo svoji skupinu. Třetí skončil tým ze Sokola Podolí, čtvrté místo si odvezli kluci ze Snakes Ostrava, na pátém místě domácí družstvo Bílých a šestí skončili kluci z týmu Orlů Prostějov.