Béčko si stále drží domácí neporazitelnost

Sobotní domácí utkání s papírově slabším soupeřem ze Snakes Ostrava B nebylo zcela divácky atraktivním. Zápas připomínal spíše neřízený chaos. Nedodržováním základních herních principů jsme drželi se soupeřem poměrně vyrovnané skóre v prvním poločase. Ve třetí čtvrtině jsme byli schopni využít rychlých protiútoků a navýšit vedení v náš prospěch. Utkání skončilo po velké dřině vítězně 69:54.

K nedělnímu utkání v Havířově jsme odcestovali ve velmi oslabené sestavě. Havířov nám měl co vracet z prvního vzájemného střetnutí a přesně tak nastoupil do utkání, kdy na tabuli svítilo po 4 minutách skóre 8:23. Po rychlém vzpamatování Olomouckých šesti statečných se nám podařilo na chvíli zmobilizovat síly a vyrovnat se kvalitou soupeři. Bohužel třetí čtvrtina byla opět zlomová, tentokrát v nás neprospěch. Naše velmi úzká rotace způsobila úbytek sil a už jsme nebyli schopni držet krok se soupeřem. Utkání skončilo 68:95.